Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Crni Korak

  1. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Jos par vesti iz NBA za igrace za koje smo bili povezivani. Will Burton je imao probu u Golden Statu zajedno sa jos 6 igraca. Moguci problem za njega vezano i GS je taj sto je GS limitiran na minimum-salary ponudu a i na probi zajedno sa njim je bio Jaylen Nowell, koji je prosle godine u...
  2. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Kljucni datumi su pocetak trening kampa i kraj NBA pred sezone. Mislim da ko ne bude od trenutno slobodnih agenata na pocetku trening kampa nekog tima, velika je sansa da ce traziti sansu negde drugo (Evropa)
  3. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Izgleda da se Sacramento resio Nerlensa Noela i portugalca koji se povezivao sa nama, Neemias Queta (izvor Woj). Tamo da ocekujem nove spekulacije..
  4. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Vernon Carey Jr. koji se dovodio u vezu sa nama potpisao za Pınar Karşıyaku. Jedna potencijalna opcija manje na centru ali sam siguran da ce i to brzo da se resi.
  5. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Mislim da nije sporan Tristanov talenat vec karakter i ta drskost i zelja da grize na samom terenu. Nema puno igraca na 4 sa 213 i njegovom mobilnoscu i sutem. Naravno da nije to trenutno na nivou NBA ili Evrolige ali u Wizzardsima njega gledaju kao projekat i kao nekog ko mozda moze da bude...
  6. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Za Tristana se jos uvek nista ne zna sa sigurnoscu. Problem je sto Washington ima 16 igraca pod garantovanim ugovorom za narednu sezonu. Da bi ga potpisali moraju neki trejd ili nesto da naprave da bi oslobodili prostor za njega. Iz tog razloga razmisljaju da ga ostave u Evropi jos godinu dana...
  7. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Ko zna.. Bio je u isto vreme u Feneru kad i Derrick Williams za koga nas povezuju.. Mozda njegova najava..
  8. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Mislim da je svima jasno da smo cekanjem Mirotica verovatno izgubili malo vremena na trzistu ali opet mozda i ne, pre svega jer je taj vec cuveni dogovor postao vec duzi vremenski period i sigurno se radilo i na drugim pojacanjima. To u sustini vise nije ni bitno. Idemo novi list. Realnost je da...
  9. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Sve ti je oprosteno!
  10. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Koliko sam pratio i citao, Tristan je blizu da ostanu u Wizardsima. On i Ryan Rollins su igraci koji su impresionirali po njihovima recima coaching team za vreme legnje lige, dok neka druga dvojica nisu. Za Tristana se kaze da je talenat evidentan i da ako uspe da popravi defanzivu, mozda bi...
  11. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Mislim da stvarno treba da prestane prica o Madaru. Decko je preveslan, to je svima jasno ali price gde trebamo zalizanom da zabranimo ulaz u halu, da pljujemo Jama, mislim stvarno je smesno. Nismo mi oni sa druge strane brda koji odmah zabranjuju sve i pljuju sve i svakog. Posle svega obojica...
  12. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Onda se ne razlikujemo puno od druge strane
  13. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Imamo mi mnogo vise dostojanstva od toga da nekome zabranimo ulazak
  14. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Idemo redom... Madar - Mislim da niko nije ocekivao da ce ovo da se izdesava. Mislim da je preveslan od strane agencije. Po kom osnovu je potpisao za Fener, ostaje misterija. Ni Partizan, ni Misko u svojim saopstenjima ni u jednom trenutku nisu konkretno rekli da je ugovor istekao ili prekinut...
  15. Crni Korak

    KK Partizan - transferi

    Zek sa 201 na centru... :o-o: mislim da smo imali dovoljno problema u skoku i ovako..
Top