Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од The Wolf of Humska

  1. The Wolf of Humska

    Rukometni klub Partizan

    Što se tiče rukometaša na spisku SNS, skoro CELA rukometna reprezentacija se nalazi na spisku. Tako da ovo ozbiljno miriše na muljažu u RSS. Ok, nije iznenađenje ako par njih potpiše, ali da baš cela potpiše, to mi ne ulazi u glavu kako, osim ako nije bilo nekog uslovljavanja u savezu
  2. The Wolf of Humska

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Duljaj sa court seat-a garant savetovao da sačekamo zadnjih 15 minuta, i da ih onda deremo :icon-biggrin: IDEMO BRE! 7-6, TERAJ DALJE!!! :pfc::pfc:
  3. The Wolf of Humska

    Mlađe kategorije i KK Partizan

    Juniori Partizana izgubili od Zemuna 78-84. Ove sezone neće nastupati u Juniorskoj ligi Srbije, već u Kvalitetnoj ligi Beograda.
  4. The Wolf of Humska

    Partizan 3x3

    Mislim da je bilo polufinale i finale na rts3
  5. The Wolf of Humska

    Partizan 3x3

    PARTIZAN JE ŠAMPION SRBIJE! Naši basketaši su osvojili prvenstvo Srbije u basketu 3x3! U finalu pao prvi tim sveta Ub, i to od minusa 8-13 do preokreta 15-14. :pfc::pfc::pfc:
  6. The Wolf of Humska

    KK Partizan - uprava i marketing

    Al ga naduvaše...
  7. The Wolf of Humska

    Uprava i marketing

    Što bi Dule rekao: „Vidimo se u Beogradu!“ UPRAVA NAPOLJE!
  8. The Wolf of Humska

    Rukometni klub Partizan

    Baš me zanima da li će iko dići glas za Željka, ili ćemo ga pustiti niz vodu kao što smo Duleta pustili...
  9. The Wolf of Humska

    Partizan 3x3

    Linkovi za live prenos
  10. The Wolf of Humska

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Dođe i taj 2.5... Večeras Real dočekati u najpaklenijoj atmosferi do sada, naravno bez bilo kakvih incidenata. U Areni smo i mi navijači, zajedno sa okrnjenim rosterom, na ispitu. Za roster ne sumnjam da će se Željko prilagoditi situaciji najbolje što može (a svi dobro znamo šta znači njegovo...
  11. The Wolf of Humska

    FK Partizan 2022/23.

    Baš me zanima da li bi štitovi i pendreci ovako radili da su cigani bili na tribinama... UPRAVA NAPOLJE!
  12. The Wolf of Humska

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Šta Vi mislite o ideji da se napravi dokumentarac o Partizanu, ali ne samo za ovu sezonu, već za ceo period od prethodnih 10 godina? Jeste ova sezona iz bajke, ali mislim da je još bitnija priča koja je prethodila tome, kroz šta je sve Partizan morao proći kako bi se sa ivice gašenja vratio na...
  13. The Wolf of Humska

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Baš čupavo, ali celu utakmicu osećalo se da ovo ne može da se izgubi... SREĆAN NAM ULAZAK U TOP8! (I nama Grobarima bez sezonskih srećno nam kampovanje ispred ticketlina za karte :shal) ŽIVELI BRAĆO GROBARI!!! :ziveli:ziveli:pfc::pfc:
  14. The Wolf of Humska

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Moram da proverim da li je ostalo karata u Kaunasu za fajnal for. KAKVA RECIKLAŽA CIGANIJAKOSA! IDEMOOOOO:partizan-fan::partizan-fan::partizan-fan:
  15. The Wolf of Humska

    Kad igra Partizan...

    Prema programskoj šemi Arene Vojvodina-Partizan se igra u subotu 01.04. od 20h
Top