Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од CrnoBelaBojaMila

  1. CrnoBelaBojaMila

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ja ne mogu vise ljudi... Imam jebenih 20 godina, ali ne mogu vise da prozivljavam ovakve poraze.. Znaci nije mi dobro, nije mi dobroooooo!
  2. CrnoBelaBojaMila

    Liga Evrope 2013/14

    Jbg, ja se izvinjavam onda za dezinformaciju u vezi Ninkovica. Ja znam za staro fudbalsko pravilo koje glasi 2 uzastopna zuta - pauza. Nisam znao za te evropske modifikacije pravila :D
  3. CrnoBelaBojaMila

    Liga Evrope 2013/14

    Ninkovic nema pravo nastupa... Dobio je 2 vezana zuta, protiv Ludogreca u 93. (!!!!) minutu, a protiv Thuna u 85. min. Bicemo oslabljeni bez njega, ali ja se nadam pobedi. Kakvi takvi, mislim da smo kvalitetniji od Thuna.
  4. CrnoBelaBojaMila

    Liga Evrope 2013/14

    Nisi jedini... Ja sam uvek gajio neki optimizam, ali i tome je dosao kraj. Nemamo sanse, ne znam kakvo cudo treba da se desi pa da prodjemo... Mene je sramota od keve i caleta da idem na utakmicu, jer je i oni gledaju i vide OCAJ i ja dodjem sa tekme a oni me gledaju u neverici i kazu : " I ti...
  5. CrnoBelaBojaMila

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    A bilo vam je dobro "DRVO" kad mu je ceo jug pevao "TEJGO, TEJGOO..." Ma dajte manite se, budite realni... Mozemo da pljujemo koliko hocemo, ali i sami znate da bi nam taj isti Tejgo legao kao budali samar, jer mi boljeg necemo dovesti dok je ova uprava na snazi. Dok je bagra tu za nas je...
  6. CrnoBelaBojaMila

    Liga Evrope 2013/14

    ^ Maidros u pravu! Nema sta, bice zajebancija u dvomecu koga god da izvucemo, a mislim cak i lagano ispadanje od dobrog dela klubova sa ovog spiska...
  7. CrnoBelaBojaMila

    Liga Evrope 2013/14

    Grobari, ide li ko u Razgrad? :)
  8. CrnoBelaBojaMila

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Prodace ga Djura osecam , djubre jedno lopovsko! Uvalice nam Vitasa umesto njega i mozemo se jebati...
  9. CrnoBelaBojaMila

    KK Partizan - sezona 2013/14

    @Xornet Imamo tradiciju, ali iskustvo nikako... Kod nas iskustvo odlazi na kraju svake sezone! Ko ima iskustvo? Milutinov,Gagic,Vesterman,Lovernj,Bertans? Oni imaju sve, samo ne iskustvo. Jedini kod nas koji ima kakvo takvo iskustvo je Milosavljevic. Mi ne smemo i nemamo pravo da pisemo...
  10. CrnoBelaBojaMila

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Organizator je igre kluba Vestamenajar sa Islanda!!! O majko moja , pa za njih je Ril institucija, a o Samroku da ne pricam...
  11. CrnoBelaBojaMila

    KK Partizan 2012/13

    Ne razumem se nesto u cifre sto se tice kosarkaskih transfera, ali ako je obestecenje manje od 300-400 hiljada odma u kesu, na ruke, mi treba da se zakatancimo odma! Ne znam sta vise da kazem, muka mi je, srecno mu u nastavku karijere,ali bojim se da cemo postati kao FKP, redjacemo titule u...
  12. CrnoBelaBojaMila

    ABA-liga 2012/13

    Da li je ovo moguce ? ahahahahahahha
  13. CrnoBelaBojaMila

    JSL 2012/13

    Jel gledao neko Radnicki? Zanima me kakvi su, hocemo imati nekih problema da stignemo do pobede sutra? (znam da se sa nama nikad ne zna, ali mislim realno gledano onako :D )
  14. CrnoBelaBojaMila

    Evroliga 2012/13

    @ Gazda Jesi stavio sa hendikepom ? :D
  15. CrnoBelaBojaMila

    KK Partizan 2012/13

    Sve je to lepo ljudi, ali nama ta pojacanja trebaju PODHITNO! Mi vremena nemamo, Evroliga nas nece vuci za nos da udjemo u TOP 16!
Top