Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од crnobeli

  1. crnobeli

    KK Partizan 2019/2020

    Pozdrav braćo, imam jedno pitanje, da li mi neko može reći na kom sektoru će biti "južna tribina", protiv fmp-a sad u nedelju. Ne mogu da pronadjem informaciju nigde. Veliko hvala.
  2. crnobeli

    FK Partizan 2019/20

    Kao što sam i juče napisao visoki presing, ne dati kurvi da predje pola, ne dati kurvi da šutne na gol, vredjati i ponižavati! PARTIZANE BRAVO BRAVO!
  3. crnobeli

    FK Partizan 2019/20

    Ja mislim da bi bilo najsladje da izadjemo sa postavom 4-3-3, odigramo visoki presing, da ne damo kurvi da predje pola i strpamo im 4 komada. Borjan u suzama kleči na travi, zvezdini igraci se medjusobno svadjaju ko je pogrešio a mi u delirijumu vredjamo nižu rasu i navijački i rezultatski...
Top