Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од CrnoBeliDres

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Slažem se da je Ostoja klasično SNS goveče, ali ova ispala se njje desila tek tako. Neko je minirao u poslednji čas!
  2. FK Partizan 2015/16

    Na osnovu toga sto sam video svojim ocima
  3. FK Partizan 2015/16

    Jedan od vodja te 'zdrave frakcije' je juce doneo transparent za BABINJA
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Posto na nivou klubova dolazi do smirivanja tenzija, na nama koji nastavimo da odlazimo u Pionir je da odrzimo dosadasnji nivo mrznje.
  5. KK PARTIZAN 2015-16.

    Prica o casnom umiranju zvuci romanticno ali nasa generacija nema pravo da uskrati buducim generacijama mogucnost da prozive predivne i preteske trenutke kakve smo mi proziveli sa KKP. Jer posle te smrti nastaje tama i nema nazad. Ako je ovaj potez omogucio da Partizan ocuva kontinuitet...
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ako pod 'krimi advokat' mislis na Iliju Drazica, treba da imas u vidu da je Grobar do koske, covek bolesno voli Partizan.
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ceo internet zna da je Dule zvanicno smenjen, a niko nece da kaze ime jednog jedinog clana Upravnog odbora ?
  8. Liga Evrope 2015/16

    Uglavnom moze da se nabavi preko kluba nedelju-dve pred utakmicu, samo treba otici i pitati ih. Meni su cak i na mail odgovarali prilicno brzo ranijih godina.
  9. Liga šampiona 2015/16

    Voleo bih da mi neko objasni kako je ovaj Febricet zavrsio kod nas. Kojim putem je iz druge brazilske lige dospeo u prvi tim Partizana. Jebo ih stoper. Prosli put ludi Trajkovic, a sad ova neznalica. Jos igra na strani s nemocnim Petrovicem. Darko Brasanac na putu da postane fudbalski Dragan...
  10. Liga šampiona 2015/16

    Ne mogu da verujem da neko ima i rec hvale za coveka koji ne ume da primi loptu, spor je, slab u duelu, nepreciznim pasovima i losim gradjenjem otvara kontre protivniku, koristi samo jednu nogu itd. Njegova nemoc je ilustrovana sinoc kad je pokusao da sutne s 20 metara i jedva je loptu pogodio.
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mislim da ne postoje nikakve nove informacije u odnosu na pre par dana, nego je neko pustio buvu jutros i to su svi redom poceli da prenose.
  12. Radio Mileva 2015

    Pa s obzirom kako se ponasaju u ovom prelaznom roku, tesko cemo ih stici po tom pitanju, makar u skorije vreme. Drzava moze da im otpise dugovanja, ali neke tamo Ibanjeze i slicne boli patka da im oprastaju bilo sta...
  13. FK Partizan 2014/15

    Ne zna se jos da li je subota ili nedelja, razmatra se pomeranje zbog mitinga Demokratske stranke ili tako nesto... Ne vidim kako mogu da nas dobiju u postenoj utakmici. Gledao sam ih vise puta ove polusezone i tvrdim da smo ovako okrnjeni bolji za klasu (ili manje losi, svejedno). Cukaricki...
  14. KK Partizan 2014/15

    Nema tih para i sponzora zbog kojih bi Duletu okrenuo ledja.
  15. KK Partizan 2014/15

    "Потврђено је и учешће дела екипе филма „Бићемо прваци света“ заједно са редитељем Дарком Бајићем."
Top