Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од CureSR

  1. FK Partizan 2016/17

    Čudi me da niko ne spominje, ali juče su na istoku bili plaćenici sa juga, posle našeg prvog gola kad je počelo vučiću pederu su krenuli da tuku sve oko sebe. Inače celu utakmicu niko od njih nit je navijao nit pokazao bilo kakvo interesovanje za teren, bili su tu očigledno isključivo sa jednim...
  2. FK Partizan 2016/17

    Možda sam paranoičan ali ne mogu da se otmem utisku da cigani imaju tesnu saradnju sa murijom, kad se na snimku lepo vidi da čitav kordon policije pod punom opremom stoji i ne reaguje dok oni kreću u kontra napad.
  3. FK Partizan 2016/17

    Ne znam za ostale ali mene su ova dešavanja oko Partizana poslednjih godina dovela dotle da više ne osećam nikakvu pripadnost ovom narodu, čak šta više osećam gađenje. Da li je moguće da su ovde ljudi toliko glupi, da već 25 godina ne mogu da shvate ko ih jebe i ko upropaštava ovu zemlju...
  4. FK Partizan 2016/17

    Ja sam sve do sada ubeđivao ljude oko sebe da treba da idu na utakmice, da ne bi moglo da se dešava sve ovo da nas je 10 - 15 hiljada na stadionu. I sam već skoro deceniju ne propuštam utakmice na JNA. Ali sada treba biti realan i priznati da smo doživeli totalni poraz. Ne da nas nema 10...
  5. FK Partizan 2016/17

    Na istoku, na sredini tribine, lično sam svojim očima video kad se ovo desilo. Nikad nisam bio pristalica bojkota ali mislim da trenutno drugo rešenje ne postoji, organizaciju i silu da im se suprotstavimo nemamo, a nema smisla više da dolazimo i kao glineni golubovi da sedimo i da čekamo da nas...
  6. KK Partizan 2016/17

    Nisi bio na utakmici, a znaš da je smešna priča i da je informacija lažna. Lično svojim očima sam video ovo što su neki već spomenuli, prvo je nekih par klinaca krenulo da se mota okolo, verovatno da utvrde ko je skandirao protiv pedera i nedugo zatim se pojavilo njih 4-5 nabildovanih debila...
  7. Uprava i marketing

    Izvinjavam se ako je ovo pogrešna tema, ali posle jučerašnje pljuvačine po našim vaterpolista po svim portalima na kojima je to bila glavna vest, osetio sam potrebu da u jednom tekstu sažmem najbitnije stvari za koje mislim da svaki navijač Partizana treba da zna i da ih ima u vidu, jer je...
  8. FK Partizan 2015/16

    Eh kad bi se neko dosetio da makar zatraži strane sudije ubuduće, dokle više ovako... :confused
  9. FK Partizan 2015/16

    Sve je na njihovoj strani, upumpane su im pare, imaju dobrog trenera, doveli su prava pojačanja... Sa druge strane, kod nas situacija očajna, sns govna u upravi, prelazni rok nikakav... Ali ono što mene najviše boli je letargija i malodušnost nas Partizanovaca i Grobara. Predajemo se i kukamo...
  10. FK Partizan - sezona 2013/14

    Za ovo, ako ima iole pameti, treba pravac pred UEFA! Mislim da bi se mogla dokazati direktna umešanost politike u sport!
  11. FK Partizan - sezona 2013/14

    Dajte ljudi da nekako, da li na naslovnici sajta, ili ako neko ima bolji predlog, negde drugde, prenesemo tu poruku Marku i igračima - sada je najbitnije podići glavu,ne klonuti, ne dajmo, što reče kolega, da im nekom mlakom partijom u subotu damo legitimitet za ovu "Kristalnu noć" koja se nad...
  12. FK Partizan - sezona 2013/14

    Što se te naše priče o borbi protiv stoglave hidre tiče - kada je Krle teran posle svega što je rekao, ispred Teleoptika se skupilo (nas) četvorica, kada je Stanoje teran posle svega što je rekao skupilo (nas) se nešto više, ali i to je bilo "svakog čuda za tri dana dosta" , tako da gospodo...
  13. FK Partizan - sezona 2013/14

    @Gazda Dotični je pristao da bude trener Partizana bez ikakvog uslova, tj. pristao je da bude trener po svaku cenu. U njegovo doba (prošlo leto) su transferi u Partizanu išli u samo jednom pravcu, u njegovo vreme smo se obrukali u Tunu, u njegovo vreme smo nikad smešnije izgubili derbi od nikad...
  14. FK Partizan - sezona 2013/14

    A i da ima iole mozga u "vođstvu" današnjeg Partizana, odavno je trebalo raditi na ligi sa Dinamom, Hajdukom, Mariborom, Rijekom, umesto ove kurton-ciga-lige... Ali, to je već neka druga tema...
  15. FK Partizan - sezona 2013/14

    Koliko god mi sad bili očajni sada, ove zime su dovodjena pojačanja, i to planski. Drinčić, Trajković, Vulićević, Škuletić - JESU pojačanja. Ako već analiziramo - titula je izgubljena jesenas, kada su gurbeti gubili šakom i kapom, a mi na kraju završili samo bod ispred njih.
Top