Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од cvetkobre

  1. VК Partizan, PK Partizan

    Tuga, znao sam svaku plocicu na Banjici, kad je renovirana negde oko 2002 zamalo da glavu slomim jer sam navikao da okrecem nad jednom slomljenom koja je bila kao neko orijentir, na 1,5 m od ivice bazena. Drugar iz ekipe razbio arkadu. U to vreme je na Banjici u Partizanu i Studentu treniralo po...
  2. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Njanjavac mali, od onih sto mu sve smeta kad treba da preuzme odgovornost, kad treba da se dokaze radom na treningu. Da popravi ono sto mu smeta da postane najbolji mladi igrac EL za pocetak, odbranu. Kod Mute i slicnih trenera imao bi on 30 + minutazu, ali zato Muta ima devet EL, ali po sistemu...
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A ipak mozda bolje da ne igramo ? Za muda se slazem.
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne znam da li si na mene mislio, posto ja abu zovem baba liga, i imam osecaj, a ne misao ili znanje da cemo ih ometlati. Ako nisi na mene mislio, onda nista. Ako jesi, ne znam sta ce ti ovakvi podjebavacki postovi, vredja me da me neko svrstava u "znance" koji teraju Savica, sa sve tim zelenim...
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ima par igraxa koji ne doprinose a primaju platu, sto se mene tice jos veceras bih im se zahvalio na saradnji. Nesrecan prelazni rok, koji na je doneo previse neizvesnih zavrsnica i previse poraza u njima. Zbiti redove i pregaziti madnove, kao odgovor na sva sranja koja su nas snasla ove...
  6. Želimir „Željko“ Obradović

    Pa ne fali puno Lasu i Mesini da ga stignu. Znaci samo da se Zeljko povuce, a oni da pobede sve utakmice u naredne 4 godine, i to da se preavilno rasporede, i tu su negde, imaju ga.
  7. KK Partizan - uprava i marketing

    Garant neko "kompenzovanje' u vezi Dubaija i oba "nasa' tima u El, davanje legitimiteta svemu osim zdravom grobarskom razumu.
  8. KK Partizan - uprava i marketing

    Zoc je i dalje najbolji plej razigravac na trzistu, tako da smo i to resili.
  9. Uprava i marketing

    Dozvolio alfa 1 sns diverzantski tim alfa 2 sns diverzantskom timu da udje i proveri da li je alfa jedan usrao bas sve ili je mozda ostao jos jedan cist papir u nekoj fijoci. A alfa bivol ove drzave prodaje pricu, i to ne krezubim nepismenim glasacima, oni su odabno odradjeni. Prica ide za...
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kada u sezoni 15 puta pucas sebi u kolena, dozivljavas pomracenja i lose fleseve, znaci da si jednostavno tome sklon. Nesrecno sklopljena ekipa, igraci koji nisu kompatibilni, ne dopunjuju se na tereni. Lopta nikad.ne laze jebem joj mater. Ne bi bilo cudo da se usunjamo u taj plej in, ali nikad...
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne kostaju nas boljeg plasmana na tabeli iznudjene "greske" u dovodjenju stranih igraca, nego iznudjene greske u ostanku domacih. Da su Balsa, Smajli i Tristan naoredovali koliko su morali pod Zeljkovom palicom, nama ne bi trebali ni Kaminski ni Kaboklo. Ali tu se javlja drugo zlo, jer sve sto...
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jel' dokazano da je taj pedja u stvari osoba x koja je delihirana da odvrati mirotocivog od naseg dresa ? Cisto da se uklkucim ponrkad u neku njegivu propoved.
  13. KK Partizan - uprava i marketing

    Nije li ovo ironija bila ? Mozda i nije, nego Sinisa Kovacevic mi ne deluje kao neko ko bi odvalio ovakvu glupost. Mozda greseim, a ako gresim, nek plati on po milion eura za svaku svoju sledecu knjigu, predstavu i film, sa ne idem dalje.
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Aleluja. Ajde sad na vracaj u rikverc, pun gas, pa ko kome jebe mater do kraja...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ajde bar za Zeka da se odigra sledeca, jeste ekipa improvizovana posle zajeba miroticivog, ali spustanje u odbrambeni stav i gradjenje kod skoka su cisti prokleti voljni momenat. Na terenu u Bloku 62, Bronksu, Areni, Medison Skver Gardenu i Pampukovcu. Bilo je slicnih sezona po disbalansu...
Top