Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од da1981

  1. da1981

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Jeli ovi onaj Petrović što je postigao van 16m gol na zimskim pripremama?
  2. da1981

    FK Partizan 2023/24

    Čestitke na pobjedi protiv Novog Pazara, poslije Napretka nisam imao energije da pišem ovo danas se vidi agresivnost i presing. Efikasnost se popravila konačno da damo dva gola nekom bez primljenog. Dok se Saldanja nevrati, da se neponavljam dalje, mislim za Dušana Jovanovića treba biti mjesta...
  3. da1981

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Maki Banjak, koga se seća u TSCu https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/maki-banjak-zvanicno-u-topoli-barsin-ak-adut-tsc-a-za-evropu/478837
  4. da1981

    FK Partizan 2023/24

    U totalnom sam knock down-u osim što su nas sudije ubile i pokrale previše energije otišlo u derbi da opet nepobedis tim iz donjeg dela tabele kod kuće. Saldanja 30% tima. Natko zadnje 3 utakmice loš. Kao da Napredak bije igrao prije 3 dana a mi jesmo. Kalulu sve uradi pa zasere, Bazdar prodaje...
  5. da1981

    Uprava i marketing

    Ide sve preko DHL brze pošte, meni jednom brže stiglo iz Srbije nego iz okolnog grada gde živim :).
  6. da1981

    FK Partizan 2023/24

    Evo još jednog od kritičara Bazdara, da pohvalim opet Bazdara samo ovaj put je igrač utakmice sto se tiče mene. Drugo polumevreme za zaborav pogotovo zadnjih pola sata. Arandjele crni Arandjele :( Kastiljo raste iz meča u meč. Dobra partija Kalulua. Ovog trenutka bi Derbi poceo sa Bazdarom...
  7. da1981

    FK Partizan 2023/24

    Severina je drugi igrač u zadnjih nekoliko kola Novi Pazar riješio, naceo IMT, vrši pritisak na odbranu puno bolje nego Kalulu. Neznam kakve će se volje vratit ali mogao vi da bude X faktor za derbi.
  8. da1981

    FK Partizan 2023/24

    Čekajući Severinu !
  9. da1981

    FK Partizan 2023/24

    Teško izvojovana pobjeda na teškom gostovanju, ali 3 boda se pišu. Napokon nešto i od Bazdara iako je napravio ona 2 nepotrebna faula, svaka čast za trud i gol u 90 i nekom minutu. Bravo Markovicu na golu. Natka je trebo ranije izvadit i zameniti sa Kanuteom. Odbrana katastrofa na momente, niko...
  10. da1981

    FK Partizan 2023/24

    Doviđenja titulo, Trufunovic i Bazdar neće moći nadomestit Severinu a Kalulu trci pa se zabije u igrača , krila nemamo. Na sledećoj utakmici kod kuće ako vidim bojkot gasim tv do daljnjeg.
  11. da1981

    FK Partizan 2023/24

    Sve čestitke igračima i treneru, alal vera. Ja se nesećam da su 3 debitanta ikad dali golove na prvoj utakmici a odgledao sam ih na hiljade :). Bazdar 6 grešaka bespotrebnih do 30og minuta halo bre, gde to ima? Brz oporavak Saldanji , mislim da je izlazak više bilo zbog preventive od veće...
  12. da1981

    FK Partizan 2023/24

    Čisto da nam vreme brže prođe do utakmice razmišljao sam kad je zadnji put i dali je Natkova asistencija Saldanji završena golom :icon-idea: ? Možda sam pobrko nešto ali mislim da je Natko više dodelio asistencija Rikardu nego Saldanji, znam da su Nikolic i Belić asistirali Saldanji. Mislim...
  13. da1981

    FK Partizan 2023/24

    Meni je manja briga sto je IMT ciganska filijala nego naši bivši igrači što grizu protiv nas ko' da im je poslednje.
  14. da1981

    FK Partizan 2023/24

    Biće zeznuto sa IMT, ako Filipovic bude igrom levog beka, ko igra stopira nadam se da nece onaj levat sto ga Jasmina spomenu :). Sto se tice zamene za Natha , dali da Goh počne pošto je spreman samo 30 minuta ili Nikolic, pitanje je. Prošli put smo ih jedva ih pobedili 3:2, igraju moderan...
  15. da1981

    FK Partizan 2023/24

    Čestitke momcima da se neponaljvam previše: Saldanja, Taki, Jovanovic. Sudija ciganstura na faci mu se vidi isto kao ste neke cigane mogu prepoznat da su njihovi navijači tako i ovog :picka-ciganska:.
Top