Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dadokg

  1. Dadokg

    Košarkaška Superliga Srbije 2011

    http://masinijada.org/utakmice/live.php?id=par_fmp
  2. Dadokg

    Evroliga 2010/11

    Popovic je mekejleb za lafcinu. Ako smo jednom priznali gresku, nevidim sta je problem da to uradimo jos jednom??? PRAVDA ZA JARAMAZA!!! PRAVDA ZA SVE KAZNJENE ZBOG LAFA!!! Ponovno ponavljanje istog, poeni zbog spama. WebCrew edit
  3. Dadokg

    Evroliga 2010/11

    Prvo nauci imena igraca kluba za koji navijas :banghead Drugo, nema tog treninga koji ce lafcini pomoci da postane PLAY!!! Trece i ovako bangljav laf je potpisao do kraja godine, znaci odlazi na kraju sezone, sta onda care??? Onda bolje da gledam nase dete Jaramaza kako gubi lopte i srlja i...
  4. Dadokg

    Evroliga 2010/11

    Brate sta da te citiram kad vas ima dvojca na forumu koji ste rekli bar jednu lepu rec za lafcinu. Opusti se:ziveli. Gazda je lepo reko sut u buljsona i dozivotno zabraniti ulazak u zemlju, izuzev ako hoce da deli minutazu sa bakicem u komsinici. Vlada je lepo vodio tekmu, imao kontrolu, drzao...
  5. Dadokg

    Evroliga 2010/11

    @natam navam Nemoj tako, pa mi imamo pleja. Nisi ti obavesten, po nekima je on i resio ovu utakmicu :banghead Cetitam ostaloj jedanestorici igraca KKP zasluzenu pobedu.
  6. Dadokg

    Evroliga 2010/11

    Cisto da se vidi kako je laf dobar igrac. Mislim da niko ne vredja namerno igraca, samo se iznose cinjenice. Forum je mesto za razmenu misljenja a ne za podrzavanje jednoumlja. Quote je sa dela foruma (anketa proslog kola evrolige) Podsticanje skrnavljenja ankete i skretanje sa teme. WebCrew edit
  7. Dadokg

    Evroliga 2010/11

    Ajranovicu odoh i ja da zategnem kozicu pa na spavanje.
  8. Dadokg

    Evroliga 2010/11

    Uzasan prelazni rok polako dolazi do izrazaja. Pleja i dalje nemamo a cekali smo ga i cekali. A pored 6 bekova nemamo trojkasa. Jedino su centri kakvi takvi. Vrlo prosta stvar omasili smo sa 4 pojacanja i to je to. Lafajet me super zabavlja kada ga gledam, prestao sam da se nerviram, nema...
  9. Dadokg

    NLB-liga 2010/11

    Ljudi ovu utakmicu je prodao trener na kraju i poklonio pobedu Olimpiji. Fauliras onakvog penaldziju na kraju. Poklanjas dva poena i vodjstvo. I na kraju neorganizovan napad i poraz. Ocekujem da ce i sam Vlada to da prizna. A Lafajet ce ovako da tera cele sezone, da siluje, pa ako ga usere...
  10. Dadokg

    Evroliga 2010/11

    Svaka cast na pobedi. Kao sto sam i mislio Jawai je otkinuo. Pravo pojacanje, igra covek srcem. Pobeda dobija na tezini jer smo igrali bez pleja. Lafajet totalno pogubljen. Katastrofa. Svaka cast za Lucica, jedini od omladine koji pokazuje da vredi i da ima onu stvar.
  11. Dadokg

    Evroliga 2010/11

    Himkiju igra 6-7 igraca. Nisu sad oni neki bauk, nisu jaki. Ocekujem da Jawai razbije Savrasenka jer dobro igra protiv vecih i jacih od sebe. Monya na poziciji 4 moze da se zaustavi. Zaustaviti amere i to je to. Veliki plus za nas je njihov trener, da je Dule tu ne bih brinuo za pobedu, ovako...
  12. Dadokg

    Prelazni rok 2010.

    Da vidimo kako je protekao ovaj prelazni rok, proslo je nekoliko kola, moze se reci iz greske u gresku. Prvo smo doveli Popovica kojeg smo sutnuli zbog stranca cak iako nemamo dovoljno mesta za strance. Cekali smo Cutrisa, naseg prvog pika, a doveli smo Lafajeta. 5 dana posle potpisa Lafajeta...
  13. Dadokg

    Prelazni rok 2010.

    "Vlada Jovanović nije imao novu informaciju po pitanju pojačanja na poziciji krilnog centra, iako su iz kluba najavili da će sve biti poznato do nedelje. Kako saznajemo, Džejms Gist bi već u ponedeljak mogao i zvanično da postane igrač Partizana." Kosarka.rs "Pokušavamo to da rešimo svakog...
  14. Dadokg

    Evroliga 2010/11

    Sad gledam Himki i Prokom, i oni dosta grese, nisu uigrani toliko. U Prokomu divljaju crnci a Himki je malo organizovaniji. Mislim da mozemo da deremo i jedne i druge. Zalgiris je verovatno dosta ozbiljnija ekipa ali treba ici sutra na pobedu.
  15. Dadokg

    Evroliga 2010/11

    Na sajtu rts-a stoji da u to vreme ide odbojka CZ-Partizan. Valjda ce to da promene. Svake godine ista prica, u poslednjem trenutku se resava pitanja prava na prenose. Mislim da oni to otkupljuju od sportkluba jer je sportklub kupio prava pre par godina na utakmice EL.
Top