Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од dakipsy

  1. dakipsy

    Liga Konferencija 2022/23

    Drugari imam da poklonim nekome 2 karte za zapad. Jedino je problem što sam u Pančevu pa bi neko iz Pa jedino mogao da pokupi na vreme. Meni je iskrslo nešto pa ne mogu na tekmu. Ako neko hoće nek se javi.
  2. dakipsy

    Uprava i marketing

    Da li se poznajemo ili si samo uslikao? Ovo su majice koje sam radio sa ekipom :D Ako treba nekom vektor za štampu nek se javi :D
  3. dakipsy

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dobio sam informaciju da od Februara opet kreće prodaja rakije pa ako neko nije stigao sada eto prilike.
  4. dakipsy

    Liga Evrope 2019/2020

    Po cenu poena... Što se mene tiče do kraja sezone sa ovakvim tribinama bi bilo najlepše
  5. dakipsy

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Ako je ono što sam ja čuo, opet nije napadač...
  6. dakipsy

    JSL 2012/13

    Onaj osecaj kad pozelis da je Miljkovic igrao... To sve govori...
  7. dakipsy

    FK Partizan 2012/13

    http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=121730 Fudbal Đurić naplaćivao poklone? 19.02.2013 13:00 0 komentara Predsednik FK Partizan, Dragan Đurić, lepo naplaćuje činjenicu da je prvi čovek kluba iz Humske i vlasnik firme koja oblači crno-bele. Kako piše "Trojka", firma Zekstra...
  8. dakipsy

    JSL 2012/13

    Zato sto se zapadna tribina nalazi na klizistu, i u katastrofalnom je stanju...
  9. dakipsy

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Evo me ispred stadiona, za sada oko 50 ljudi...
  10. dakipsy

    KK Partizan 2011/12

    Štern: "Možda ni ne bude sezone" IZVOR:|U92 Komesar NBA lige Dejvid Štern izjavio je da postoji rizik da NBA lige uopšte ne bude ove sezone. "Žao mi je što moram ovo da kažem, ali lako može da se dogodi da nemamo vremena da odigramo ovogodišnje takmičenje. I dalje imamo veliki broj...
  11. dakipsy

    FK ĐurGarden 2011/12

    @Dr.Hofmann Da znas da si upravu :D http://www.smedia.rs/sport/vest/53268/fk-partizan-Partizan-ostao-bez-semafora.html
  12. dakipsy

    FK ĐurGarden 2011/12

    Jutros je bila reportaza na jutarnjem programu, nisam tacno video ko je pricao jer sam se tek budio, ali pomenuli su 13. novembar kao zavrsetak radova... ako sam dobro cuo
  13. dakipsy

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    http://www.partizan.rs/12367-ivanov-u-partizanu/ Ivanov u Partizanu!17. 06. 2011. - 14:10 Bugarski reprezentativac Ivan Ivanov (25.2.1988. 186cm, 82kg), dosadašnji igrač Alanije iz Vladikavkaza, novo je pojačanje crno-belih na mestu levog štopera. Ugovor je potpisan na 3 godine. Ivanov je...
  14. dakipsy

    Jelen Superliga 2010/11

    TAKO JE BREEEEEEEEEEEEEE!!!!!! JEBI CIGANEEEEE!!!!! Ouuu kakva utakmica... IDEMOOOOOO!!!!!
  15. dakipsy

    Hokejaški klub Partizan

    Koja je cena ulaznice za play off?
Top