Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од DaneZR

  1. DaneZR

    Liga Evropa 2017/18

    bas tako...ne kazem da ne treba sa vremena na vreme (pogotovo u evropskim utakmicama) izraziti odakle smo...ali u trenucima kad se utakmica lomi, kad igracima treba puna podrska, srce, grlo, dlan...kad treba da, u zavisnosti od desavanja na terenu, ih poguramo pesmom i urlanjem, ovi krenu o...
  2. DaneZR

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Vece i druzenje za pamcenje...Na Parketu ih razbili, Grobari na tribinama razbili, drustvo na mestu... Tebi i Macku veliko hvala, bice toga jos :ziveli
  3. DaneZR

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Hvala buraz !!!
  4. DaneZR

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Zna li neko dal ce biti repriza na sosu? Zurio sa posla ko majmun, i opet stigo da odgledam samo poslednjih 10 minuta..
  5. DaneZR

    KK Partizan - sezona 2013/14

    ukoliko sam promasio temu, izvinjenje moderatorima...neznam gde bi inace okacio post... imam jednu molbu...sredinom oktobra dolazim za dve nedelje za Srbiju, i naravno bi isao u Pionir 25.10. protiv Nantera... sa obzirom da mi uza Familija u Zrenjaninu nije toliko zagrejana za kosarku, nemam sa...
  6. DaneZR

    Uprava i marketing

    @Dr.Greenthumb ne mislim na novinare u celini, nego na ovog jednog sto je napisao ovaj clanak... naravno da je to neko normalno pitanje koje je trebalo vec odavno da se postavi, zato se slazem sa tobom 100% sta se naseg novinarstva tice...njihovo cutanje je dosta doprinelo tome da paraziti mogu...
  7. DaneZR

    Uprava i marketing

    Evo konacno neko da pokrene temu, i najvaznije pitanje, "Gde su pare"... http://sportal.rs/news.php?news=108568 juce onaj tekst na B92, danas ovo na Sportalu, nadam se da ce i ostali mediji ici ovim putem... svaka cast novinaru... PS: dali bi mogao neko na pm da mi objasni kako se kaci ceo...
  8. DaneZR

    Koji lik, u vezi cega?

    Koji lik, u vezi cega?
  9. DaneZR

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Daj Boze...pojedini ovde kazu da im nije toliko ni krivo zbog Petkovica samog... kad je procurila vest onaj dan "Drincic, Petkovic (vec zavrseno) i Djurdjevic (skoro zavrseno)", i Zivkovic napokon ipak potpisao, za mene je bilo jasno da smo (uz nadu da Stankovic u odbrani odigra konstantno bar...
  10. DaneZR

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    A ja se vec u sebi oprostio od Aksentijevicevih carolija...Petkovic bi nam lego samo tako...jebem im mater smrdljivu... sve mi se cini da sve zavisi od utakmice sa Thunom... i Djurdjevic, i Petkovic...a mozda i Pantic...
  11. DaneZR

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Po meni je steta ako Gulan bude rezerva Volkovu ili obrnuto tj da jedan od njih dvojica greje klupu...a i steta bi bila da vratimo malog Petrovica na tribine odnosno u Teleoptik, mislim da je decko zasluzio da bude bar zamena levom beku i da ulazi u igru sa vremena na vreme...zreo je, dobro za...
  12. DaneZR

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Sve cesce se spominje govnjiva motka... Ali kad ce vec jednom da proradi? Braca iz grcke bi to odavno vec resili... Plasim se da ce Djura ( ili parazit od pickoustog koji ce ga naslediti) pre crknuti prirodnim putem nego sto ce da proradi ta cuvena govnjiva motka..
  13. DaneZR

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Mislim da je Anderlecht dao zvanicno 5 i jos poneki milion na crno, koji mogu Mutavko i ono cigansko govedo jestrovic da podele i strpaju direktno u dzep... Valjda to holandjani nisu nudili...neznam, lupam napamet...
  14. DaneZR

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Pa Kimi :buhaha
  15. DaneZR

    Liga Evrope 2013/14

    mislim da nas nece biti vise od 2000, i to u vrh glave, sa PAOKovcima...vecina nasih u ch su cigojneri...ali i to je ok...2000 "pravih" koji ce da ostave glas, na stadionu koji prima 10000, sasvim ok...
Top