Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dimitry

  1. Dimitry

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Шах-мат ФИБА показује прстом на УЛЕБ да финансијски уцењује учешће клубова у такмичењу док истовремено на прошлом светском раде ово: За све оне који бране вајлд карте: Сваки тим коју плати вајлд карту практично избацује из такмичења један тим који је поштено изборио место на светском...
  2. Dimitry

    KK PARTIZAN 2015-16.

    У томе је и цака. ФИБА нема ништа против Евролиге, него се бори против Еврокупа. :banghead Врхунско лицемерје. Наш клуб мора да извуче максималну корист из ове ситуације. Ако је КСС запео за интерес српске кошарке: 1. Направите нам јебену тренинг салу коју држава обећава 6 година. 2...
  3. Dimitry

    Dres Partizana - nekada i sada

    Зашто таква одбојност према тој комбинацији. Баш ме интересује. Погледај слике које је окачио Томић. То су наше првобитне боје. Ја се најежим кад погледам те слике. Не би требало да буде говора око неке друге резервне боје.
  4. Dimitry

    Dres Partizana - nekada i sada

    Ако ће економ са 4 разреда основне да нам одлучује о бојама дреса боље да се убијемо. Чуј пастелне боје. Да ли уопште зна шта су пастелне боје? То су боје које изгледају као да су опране у веш машини 300 пута. :buhaha Бејби роза пастелна боја. Баш то нам треба да би се разликовали од...
  5. Dimitry

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Не може се рећи да ФИБА "губи рат" када она практично ни нема шта да изгуби. ФИБА тренутно нема никакву лигу на простору Европе, шта год ишчепркају биће им добро. Ја лично не волим цепкање такмичења на два дела, то је малоумна ствар која никад не изађе на добро. (видели смо шта се десило са...
  6. Dimitry

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Наравно. Ако узму АБА српски савез стаје уз УЛЕБ. Ако испуше АБА јуриће се што бољи положај у ФИБИ. Бартомеу покушава да нас искористи као "топовско месо" за Еврокуп. Ми смо за њега само звучно име у тотално небитном такмичењу чији једини циљ је држање леђа и давање "дубине" Евролиги...
  7. Dimitry

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Партизану у сваком случају иде курац. Дрес треба неко да дизајнира, плати материјал унапред, плати раднике да сашију, организује продају у оном шопу... Нико неће све то да ради за џабе. Дрес кошта 1990 динара. Кад одбијеш ПДВ, дажбине и профит за произвођача Партизану остане курац.
  8. Dimitry

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Ово су све ваљани разлози да остане тренер тамо где јесте. Човек је професионалац, неће да оставља колеге на цедилу и испаљује их у незгодном моменту (као Гагић и Милутинов) У том тренутку је осетио и грижу савести, јбг...
  9. Dimitry

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Дарел Вилијамс ми постаје јако занимљив играч. Бори се као лав, има га свуда и без пардона је и респекта. Мада у појединим тренуцима нисам сигуран да је он уопште кошаркаш. У недељу сам га први пут видео да је дао кош. :D Не зна да води лопту, зицери су му специјалност, али зато зна у борби...
  10. Dimitry

    Kup Radivoja Koraća 2016.

    Целу утакмицу форсирамо "crash the board" (сви на офанзивни скок) а истовремено смо им угасили транзицију. 21 офанзивни скок, а не сећам се да смо попили иједан контранапад као последицу тога. Џиле растура. Досада летаргични Милутиновић прикуцава одбитак као Блејк Грифин. :D Да ли је...
  11. Dimitry

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Да направимо ДВД после узимања купа?
  12. Dimitry

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Овде не постоји никакав "интерес српске кошарке". Не знам што сте се ухватили тога... Ђилас је јасно рекао да ће савез чекати да се намире и задовоље цигани, и да ће се тек после тога заузети став. Све је јасно као сунце. Нема ту шта да размишљамо на коју ћемо страну...
  13. Dimitry

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Онда је најбоље да се пријавимо за НБА лигу. Тренутно су нам исте шансе да уђемо и у НБА и у Евролигу. Не разумем чега се бојите око евентуалног учешћа у Фибиној лиги? Да ће УЛЕБ да нас замрзи? :) Не бојте се, њих занимају само паре. Ако набавимо паре за пар година ће нас примити оберучке...
  14. Dimitry

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Французи су краљеви. :respect Млађо гледај пичка ти материна, серем ти се у маркетинг. У нашем шопу има рубрика за децу означена са иконицом портикле за бебе, уђеш унутра и наравно нема портикле у понуди. :banghead
  15. Dimitry

    Dule Vujošević

    Кад погледам овај транспарент схватам шта смо изгубили. Који смо ми монголоиди. Отерали смо онаквог тренера зато што није вољан за "сарадњу и дијалог". Нећу више да мрачим... доста... дошао је Џикић да спасе ситуацију.
Top