Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dirigente

  1. Dirigente

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ovo je klasican primer neprepoznavanja ozbiljnosti situacije u kojoj se nasao klub i onda naravno posledice ni ne mogu da se razumeju, nego se vrte jedne te iste parole i vredjanja. Kakav Villiams druze, sanjao si Moncu, mi smo raskantani fica koji se pritom i zapalio a trka nije ni pocela, a...
  2. Dirigente

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dule kaze da bi radio i za 1 evro, a Boga moli da mu ne ponude novi ugovor.
  3. Dirigente

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pre one famozne skupstine Praja je dao solidnu izjavu Danas-u, ne mogu da poverujem da se sada na ovakav nacin obrusio na Pekovica a pogotovo ne mogu da poverujem da se indirektno divi uppr-u i menadzmentu mafijaske pudlice. :prekrsti Ako je istinita izjava, od takve legende cuti ovakve...
  4. Dirigente

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ako je vec imao neke planove o ulasku u Partizan, bolje resenje za njega je bilo da saceka stecaj koji nam je sledio i da kupi klub 1 kroz 1, kao sto je D.Obradovic uradio sa Cukarickim. Imali su duplo vise dugova od nas a isto nisu imali nista od imovine, platio je samo ime, grb i licencu za...
  5. Dirigente

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Auuu kakav dan, Pek kao Kezman u 90tom....:respect Mislim da je u pitanju kombinacija Misko - Pekovic, sa tim sto ce prvi zbog sukoba interesa da radi iz pozadine ali sam siguran da nece raditi ovo sto radi u Megi. Ekstremno dobra kombinacija, ali ekstremno, pogledao nas onaj odozgo, iz ravne...
  6. Dirigente

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Vlade Divac tesko, pa tek je dobio funkciju u Kingsima i to jaku bitnu. Mozda njegov brat Ivica, on nam je vec bio potpredsednik ali cisto sumnjam da bi se oni generalno vracali u klub i to u ovakvim uslovima.
  7. Dirigente

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Casno u beton ligu, beton liga, beton liga, ovi neki poklonici svetog nam Duleta se tese za dzabe, prizivaju nekakvu casnu smrt i nepostojece vaskrsnuce. Sportska udruzenja idu u stecaj, pa ako se ne desi neko cudo sledi nam brisanje iz registra jer nemamo imovinu a ni prihode koji bi pokrili...
  8. Dirigente

    Dule Vujošević

    Zar kurir nije zabranjen ovde? Ovo iz Kurira za Duleta i Danila je teska podmetacina, sve same gole lazi i konstrukcije. Nazalost fino su iskoristili intervju Duleta ciganskom smradu u telegrafu za svoje jajarske konstrukcije...docekala govna da se glodjemo izmedju sebe.
  9. Dirigente

    Dule Vujošević

    Ma nisam mislio da kazem da je Sonja protiv njega, nego da stvari ne funkcionisu od glave do repa, ali tema o upravi pa i o tome je zatvorena, pa ne bih da se nastavljam.. Ali da je sramota da ovoj ciganskoj budali Dule daje bilo kakve intervjue, sramota je...a pogotovo preko njega da se salju...
  10. Dirigente

    Dule Vujošević

    In, nisi bas shvatio poentu ali kako god, ide zivot dalje, kada se otvori druga tema nadam se pisacemo sire...
  11. Dirigente

    Dule Vujošević

    Zapanjices se ali odgledao sam i to sto je govorio u Pioniru, i to je po meni bilo djonom na pojedince u klubu, ali ovo je sad otvoreni front u koji je usao maltene sa svima u klubu, nije isprozivao samo Misu Tumbasa. :D Verovatno i on shvata da je kraj pa ovaj intervju dolazi kao vapaj. Meni...
  12. Dirigente

    Dule Vujošević

    Od svih novinara na ovom svetu i u ovakvom trenutku, on daje intervju kosatom ciganskom retardu koji ga je gadjao loptom, koji mrzi sve sto postoji a ima veze sa Partizanom, vodi kampanje protiv Partizana od kada se rodio, bravo Dule nasao si pravi trenutak i sagovornika :clap A tek intervju...
  13. Dirigente

    Liga šampiona 2015/16

    Bravo Partizane, cestitke svima u klubu, ovo sto igramo, psiha sa kojom se vracamo, ovo je neki novi Partizan!!! Kada vec ovako dobro igramo i mozemo da prodjemo bilo koga od eventulnih protivnika, voleo bih onda i taj Dinamo, od grobarske lopate ne moze da se pobegne, svi dodju na red pre ili...
  14. Dirigente

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Rade objasnio, ne znam da li je zaradio za sok ali za post :clap Da ne ispadne da neko forsira neke kampanje, samobanovacu se i ja dok se ne vidi rasplet. Sira je druze prica a i nije bas za ovu temu ali evo kratko. Stagnira u svakom smislu, ogranicio je sebi izbor sredine nepoznavanjem...
  15. Dirigente

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Okej, mi smo zaradili za botovski sendvic i sok, mozda bude i za odmor u Sutomoru, nego da li ti imas neki predlog o kome mozemo da diskutujemo? Evo napisi 3,4 koraka oko rostera, finansija, generalno upravljanja, sta uraditi, kako izaci iz problema u kome smo, forum valjda sluzi izmedju ostalog...
Top