Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Djenka

  1. FK Partizan 2023/24

    Covece jesi ti normalan???
  2. FK Partizan 2023/24

    Ko nas jebe kad smo posle drugog gola od sekte nastavili da igramo "fudbal" Trebalo je tu prekinuti!!!
  3. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Raduje budjenje sve vise igraca, trebace nam svaki od njih protiv gamadi. Daleko je za zelje i cestitke, ali mislim da Aleksa ide na leto. Niko me ne pita i ne znam koliko je to realno, ali ja se ne bih bunio na rokadu Aleksa-Dimitrijevic.
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da nam za opstanak kluba zavisi od njih nam nista ne treba! Dok se jos jednom potvrdilo koliko su veliki komplexi a posebno mrznja ciganstura prema nasem Partizanu. Mnogo vise mrze nas klub nego sto vole svog frankenstajna. Nadam se da im necemo ostati duzni u nastavku sampionata a bogami i u...
  5. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Pljuje po klubu iz kojeg je otisao u Nba, proveo je dve veoma lose godine u KKP po njegovim recima. Zaista lepa reklama i poziv za sve mlade talente da dodju u KKP. Pljuc.
  6. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Tristan ciganstura Vukcevic
  7. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Cela ekipa da da 10% od plate ludoj glavi!
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zbog ovakvog bola u kurcu vecine igraca, sve bi im po spisku da sam trener!
  9. FK Partizan 2023/24

    Obavezno potpisati Filipa Malbasica!!!
  10. KK Partizan - uprava i marketing

    Satro isli kod cigana, samo da ne bude da su bili samo kod nas. Smrdija u punom sjaju.
  11. Kup Radivoj Korać 2024

    Velika sramota Zeljka Obradovica, sto ne moze da obuzda moram reci ovako jer nema blazi izraz DIVLJAKA od "kapitena" veceras.
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koliko prikrivenih cigana i realnih "grobara" Koji izvire iz rupa samo kad Partizan izgubi, na nasu zalost sve cesce u zadnje vreme. Dzaba se nadaju, nece on nigde jos mnogo godina!!!
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kevine, ne seri!
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Moze li se nesto dogovoriti na tajm autu??? Jel moze unapred da se kaze ako bude ta i ta situacija pravimo faul... Ili bar Panter da okrene glavu ka Zeljku, koji mu se dere 5 sekundi da pravi faul!!! Strasno
  15. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Na stranu zasluzene kritike ali ako ima jedan navijac Partizana koji sa 1% mozga prizeljkuje Zeljkov odlazak, bez uvrede ali taj nije normalan.
Top