Недавни садржај од Djomla97

1. Djomla97

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Ne zelim na bilo koji nacin da umanjujem Ivicin uspeh, pa i zasluge. Ali.. Evertona i Tavambu, doveo je Cakar. Djurdjevica je doveo Nikolic. Djurdjevic recimo, nikad ne bi dosao u Partizan da nije bilo celavog. Natka je doveo Tosic. I Leonarda je doveo Tomic.
  2. Djomla97

Uprava i marketing

Upravu je trebao da pljuje onomad, kad se lizao sa njima ne sad kad ga najurili! Covek, menja misljenje kako vetar duva. Sutra ce, ako mu to bude islo u korist upravu da hvali. Zesce govedo! Kad je uprava najurila Marka, tad je cutao i branio upravu.. A sad..
  3. Djomla97

FK Partizan 2020/21

Ponavljam se opet, kao da je Pantic uticao na necija misljenja ovde. Stanojevic je u proslom mandatu uzeo dve titule. Dovoljni su to razlozi, da ja budem zadovoljan novim trenerom. Zao mi je, sto nije Curcic nas trener. Kapiram da bi bili zadovoljni sa njim. Zaista, preterujete. Uz Marka...
  4. Djomla97

FK Partizan 2020/21

Ne kapiram, koji su razlozi za pljuvanje Stanojevica? Sta je to covek uradio, sto nekima smeta? Daleko bilo, kao da je onaj ludi Pantic uticao na neke ovde! Pa ljudi, promenise misljenje..
  5. Djomla97

Uprava i marketing

Pantic je, ja moram da kazem.. Govedo. On covek, menja misljenje kako vetar duva. Najurila ga ova ekipa iz uprave, pa eto sad ih satro proziva. To je trebao pre da uradi, ne sad. Recimo, onomad kad je Marko Nikolic otisao iz Partizana. Zna Pantic vrlo dobro sta se izdesavalo. Ali, lizao se sa...
  6. Djomla97

FK Partizan 2020/21

Kakav je Savo gospodin! Dobrodoslica Stanojevicu, nek' nam je sa srecom !
  7. Djomla97

FK Partizan 2020/21

Da 'mesto Save dodje Djumi, pa da igramo fudbal! Onomad kad smo igrali fudbal, to je bila njegova zasluga. Savine, ne!
  8. Djomla97

FK Partizan 2020/21

Jedno od najtezih gostovanja, vazda bilo. Tri boda, teraj dalje.. Ne znam, na koju foru da izguramo sve ovo, i dodjemo do titule. Kad evo, od starta neverovatan pritisak na Partizan. Bukvalno smo sami, protiv cele lige. Bice izuzetno tesko.. Ne zbog kvaliteta, vec zbog nekih stvari koje nemaju...
  9. Djomla97

FK Partizan 2019/20

Partizan je resio pitanje stopera u reprezentaciji za narednih 10 godina, defintivno!
  10. Djomla97

FK Partizan 2019/20

Moglo je malo bolje da se odglumi namesten derbi! ;)
  11. Djomla97

Liga Evrope 2019/2020

Placeeem svega mi! Jebem ti srecuuuuu! Placem ali ponosan..
  12. Djomla97

Liga Evrope 2019/2020

Gleda se medjusobni skor, opusteno! Uzivaj ;)
  13. Djomla97

FK Partizan 2019/20

Sutra dan zalosti! Puniiii kuckuuuuu!
  14. Djomla97

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Zvanicno,. Nek' je sa srecom i njemu i nama! Inace, nije se rodio, ko je nama ugodio.
  15. Djomla97

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Kakav tajming za odlazak Pavlovica na lekarski. Neka ga tamo, jebes Molde....