Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Djomla97

  1. Djomla97

    FK Partizan 2023/24

    Uprava na čelu sa debelom retardiranom krmčinom vazurom, obukla majicu ali skinula gaće!
  2. Djomla97

    FK Partizan 2023/24

    Jeste.
  3. Djomla97

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jedina svetla tačka u svemu ovome je Duško Krtola.
  4. Djomla97

    FK Partizan 2023/24

    Onomad jedan naš bivši trener, imao je 100x bolju situaciju. Pa nije imao ni upola podršku kao sad Duljaj. Al' ajde o njemu se ne sme.. Ja ne znam, šta tebi nije jasno? Ja sam samo rekao, da Duljaj nije kvalitetan trener. I ti si mi odma zalepio etiketu, kako eto za stanje u JSD krive su osobe...
  5. Djomla97

    FK Partizan 2023/24

    Nisam od onih, koje si naveo. Nego, da iskoristim tvoj post, na ovo realni grobari. Uglavnom, svako ko je prokomentarisao Duljajevu igru i znanje, etiketiran je kao vučićev bot i krivac za stanje u JSD Partizanu. Lično je meni, nekon od admina to rekao. To što ljudi žive u zabludi, da ličimo na...
  6. Djomla97

    FK Partizan 2023/24

    Imam argumente za prvi deo tvog posta, ali ne želim da spamujem i pokrećem bilo kakvu raspravu. Ali što se tiče, drugog dela. Ništa ja od ovoga ne osporavam. Sve je tačno, što si napisao. Ali ja sam samo spomenuo našu taktiku na večerašnjoj utakmici. Ništa više ot toga. Ali eto, to je iz nekoga...
  7. Djomla97

    FK Partizan 2023/24

    Krali su oni nas i pre, prebijali itd.. Pa smo imali koji šut ka njihovom golu. Ja ne znam, šta ste gledali. Šta su raspali cigani ispromašivali i šta je Jovqnović sve skinuo. Ja opet pominjem TSC, šta je tada bio problem?
  8. Djomla97

    FK Partizan 2023/24

    Dobro, uživajte vi samo. Mi smo krivi.. Što nam je igra vcrs bila ravna nuli. Kad se bude opet desio TSC, pričaćemo
  9. Djomla97

    FK Partizan 2023/24

    Pa nije da nas nisu bili i krali i u prošlim derbijima, pa nismo ovako odigrali. Sve ovo što si nabrojala, nije opravdanje za ovako lošu igru.
  10. Djomla97

    FK Partizan 2023/24

    Dobro, neka mene bude sramota. Ne naše igrače, što ih raspali cigani odučili od fudbala. Ja ne znam, šta ste gledali.. Sam Bog i Jovonović su nas spasili.. Bruke
  11. Djomla97

    FK Partizan 2023/24

    Možete da volite Duljaja, ali čovek jednostavno nije za trenera. To što su mu pojedinci na individualni kvalitet spašavali bulju, druga stvar. Iole ozbiljnija ekipa, oduče nas od fudbala. Tsc, pa sada i cigani. Samo Jovanović prelaznu ocenu, ostali zaslužili kritike, a i uvrede. Značu, celu...
  12. Djomla97

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ostoja je u sns-u, dovoljno da ga ne volim. Da, u onom sns, koji uništava ovaj klub evo 10 i više godina.
  13. Djomla97

    FK Partizan 2023/24

    Da se kaže i na temi o fudbalskom klubu.. Zek Ledej je najjača glava, koja je igrala u JSD Partizanu!
  14. Djomla97

    Sale Stanojević

    Taman posla. Znamo sve.. :D
  15. Djomla97

    Sale Stanojević

    Obožavam čoveka! https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/stanojevic-pred-evropremijeru-nisam-toliki-patriota-da-mislim-o-srpskom-fudbalu-bitan-mi-je-samo-partizan/393628
Top