Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од domaciajvar

  1. Liga šampiona 2009/10

    JEBEMOOOOOOOOO... PEVAMOOOOOOOOOOOO... KARAMOOOOO... JEBEMO..... PEVAMO..... Setice se neko ovih reci koje je K rekao jednom...:napred Partizan
  2. Liga šampiona 2009/10

    dosta bre ljudi pljuvanja, vracanja, mracenja...! izgubili smo bitku ali ne rat! i sta sad, da se medjusobno popickamo i puknemo pre revansa? :banghead sad trebamo biti jaki i poneti igrace do pobede! nemojte da se izdrkavate po strucnom stabu i igracima vec da stanemo uz njih i da im pomognemo!
  3. Liga šampiona 2009/10

    alo, svi vi koji pljujete Jokana prestanite da se gubite jer necete tako pomoci! Ljudi pocnite da se cimate oko tekme u BG, jer i dalje imamo sansu, ne sme sad da dodje do raspada onog sto smo dugo gradili! Nemoj da ste sise nego pomozite maksimalno, mi moramo da ih nosimo do pobede! Mi imamo...
  4. Liga šampiona 2009/10

    koji su termini za play off?
  5. Liga šampiona 2009/10

    zanima me da li ce biti prenos na radiu, i ako hoce jel na mip-u ili? Треба да буде на МИП-у, репортер је отишао тамо. А могуће и на Радио Београду. WebCrew edit
  6. Liga šampiona 2009/10

    super smo prosli. revans u bg idealno.
  7. Letnji prelazni rok 2009/10

    obrad ide, robi ide. trebalo bi nam 2 pojacanja tipa mare lomic i miroslav radovic.
  8. Rukometni klub Partizan

    dajte neki navijacki izvestaj sa rukometa, jel bila neka nova pesma, transparent?
  9. Rukometni klub Partizan

    Grobari bojkot je prekinut bar za ovu tekmu! utakmica pocinje u 18h, dodjite svi da uzmemo i u rukometu titulu. Ulaz za grobarski deo je besplatan, dodjite nekih 20 min ranije, da napravimo atmosferu kao sinoc, da se ganci useru!
  10. Vaš omiljeni gol

    1. Moreira 95. 2. Radovic u Ukrajini 3. Kezman 90. 4. Ilic protiv djurgardena u Svedskoj 5. Djordjevic u rupi za 1:1 *Mirosavljevic za 3:3 Cigani-APOEL:s
  11. Rukometni klub Partizan

    kad bi se islo trebalo bi svi maksimalno da se iscimamo i organizujemo a ne da dodje nas 100 kao na vaterpolu, moralo bi to da se organizuje kao mini-spektakl.
  12. Rukometni klub Partizan

    kad ce se znati, tj. kad ce biti sastanak?
  13. Rukometni klub Partizan

    kako bi lepo bilo da se prekine bojkot bar za ovu tekmu...
  14. Rukometni klub Partizan

    ajde lepo napisite vi koji znate tacnije jedan od vas, da se zna! koja je nasa uprava a koja nije i sto se bojkotuje i da se zavrsi sa ovom temom...:napred Partizan
  15. Rukometni klub Partizan

    zbog bojkota ali ne znam sto, valjda zbog uprave? molim odgovor na pm.
Top