Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dr.Hofmann

  1. Dr.Hofmann

    Uprava i marketing

    Bravo za Đorđa Tomića, jedini je od svih naših bivših igrača koji sme da kaže pravo stanje stvari ili jednom rečju da kaže istinu. Dosta je više patetike o borcima koji od silne ljubavi prema Partizanu pristanu da eto za 25-30 000 eura mesečno se bore za dobrobit Partizana, a pri tom pojma...
  2. Dr.Hofmann

    FK Partizan 2023/24

    Ovako nešto sam i očekivao tako da mi ne pada toliko teško, od početka sezone se videlo koliko smo loši, vrlo blizu amaterskog fudbala. Uz neku dozu lude sreće smo dobijali nekako u prvom delu sezone , ali je i tada bilo vidljivo iz aviona da nama može da da gol ko god hoće. Nama je potpuno...
  3. Dr.Hofmann

    FK Partizan 2023/24

    U državi gde većina stanovništva gleda kako da preživi i obezbediti golu egzistenciju, ne može se očekivati neka velika zainteresovanost za fudbalski klub i sport uopšte, pa tako ne treba da čudi što se niko živ ni ne interesuje za FK Partizan. Ne treba da čudi što je ostalo par hiljada ljudi...
  4. Dr.Hofmann

    KK Partizan - uprava i marketing

    Odlična stvar za KK Partizan je to što je Obradović produžio ugovor na još 2 godine. Partizan mora da ima provernog trenera sa renomeom, iskustvom,znanjem a od Obradovića po tim parametrima boljeg nema, kad na to sve dodamo da je Partizanovac kud ćeš bolje. Najzaslužniji za sve ovo što se...
  5. Dr.Hofmann

    FK Partizan 2023/24

    Rekoh vam neki dan da se ne zanosite pričom o bojkotu utakmice, ako do sad niste ukapirali da je od Partizana ostalo samo ime onda jbg. Stvari sa mrtve tačke može pomeriti samo 10 000 Grobara ispred stadiona ili ispred vlade, ali od toga nema ništa. Čak i tada se stvari nebi promenile...
  6. Dr.Hofmann

    FK Partizan 2023/24

    Ljudi nemojte se zanositi time da mi nećemo igrati tu utakmicu. Kamo sreće da u tom klubu neko ima kičmu pa da tako nešto ostvari, ali od toga nema ništa.
  7. Dr.Hofmann

    FK Partizan 2023/24

    Derbi nisam gledao,neću gledati ni ovaj koji sledi u sredu, jednostavno nemam živaca niti želim da narušavam sopstveno zdravlje posmatrajući otimačinu i lakrdiju. Video sam samo snimke golova i to mi je previše. Ima već više od 10 godina kako sam prestao da idem na utakmice, pošto stvarno...
  8. Dr.Hofmann

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Važna pobeda na teškom gostovanju , kod direktnog konkurenta. Odigrali smo sinoć dobro,bili smo konstantni ceo meč uz opet nekoliko gluposti pred sam kraj koje nas srećom nisu koštale pobede. Većina igrača je odigrala dobro , najgori su po mom mišljenju bili Smailagić i Aleksa Avramović, ...
  9. Dr.Hofmann

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sinoć sam gledao do 32 minute utakmice i nakon što su napravili seriju 12-0 početkom četvrte četvrtine sam jednostavno ugasio. Ekipa je totalno bez koncepta, mi prangijamo od početka do kraja sa poludistance i distance pa kako bude, bez obzira na razvoj situacije na terenu. Olimpijakos je u...
  10. Dr.Hofmann

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jebote ispada da mi imamo invalide u ekipi, jedan neće moći čak ni da hoda kad završi karijeru, a ovaj drugi će valjda moći da prošeta do parka. Dobri smo mi s obzirom ko su nam nosioci igre. Moj lični utisak je da nas je Real rutinirao, što nije sramota s obzirom da su daleko kvalitetniji...
  11. Dr.Hofmann

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Poruka za sve vas koji ćete večeras biti u areni, mora da grmi od prvog do poslednjeg minuta, ko dođe kući a da nije promukao taj kao da nije ni bio na Partizanovoj utakmici. Otimajte telefone od onih fensera , moraju svi da navijaju.:D Samo ofanzivno pa kako bude, moraju da osete gde su...
  12. Dr.Hofmann

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To bi bilo u redu da se on ponaša normalno, a pošto se ponaša nenormalno onda majstore klupa u tim momentima utakmice dok mu ne dođe iz dupeta u glavu i dok ne shvati šta treba da radi. Džaba napadački potencijal kad izgleda ko muva bez glave u svakoj završnici utakmice gde je rezultatski...
  13. Dr.Hofmann

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sinoć smo bili bolji nego inače, ali opet uz puno problema u odbrani, kako mi ne gradimo defanzivni skok i koš to je za plakanje, u prvom poluvremenu smo trebali da vodimo 15+ razilike ali zahvaljujući tome što ne postoji defanzivni skok nismo. U trećoj četvrtini je odbrana bila prava i tako...
  14. Dr.Hofmann

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kontinuitetom loših igara ova ekipa je sebi stvorila ogroman pritisak, i napravila to da joj ni domaći teren nije prednost nego čak povećava pritisak. Ne očekujem mnogo, bio bi zadovoljan da uspemo da osvojimo to 10 mesto pa makar odmah ispali u tom doigravanju, kad se sagleda kompletna naša...
  15. Dr.Hofmann

    ПАОК

    Lepo su Grci sinoć natamburali Dinamo, posle Zagrebačkih 2-0 ovi su već počeli da pišu o finalu, malo su im se planovi izjalovili. Nisam gledao ni jednu od te 2 njihove utakmice. Paok je pravi penicilin za Hrvate u poslednjih nekoliko godina su izbacili Dinamo, Rijeku, Hajduk, pa opet Dinamo...
Top