Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dr. Okltis

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koje su to novine pravda,prvi put čujem za njih,neke ciganske jesu,najavljuju da Žoc neće produžiti ugovor,navodno je izgubio svlačionicu. Ako on ode uništiće nas kao i fudbalski klub,ne mogu da me zavaraju našom ligom čak i da je nekim čudom uzmemo u fudbalu.
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Šta radi Panter cele sezone,svaki put zaustavi protok lopte,tapka loptu,traži neku poziciju i na kraju baci ciglu preko tri ruke. Džabe i njegovi poeni kad ekipa trpi zbog njegovih gluposti,ovom timu nedostaje pameti,organizacija igre,neko da podvikne na tog Pantera da ne davi loptu,ili na...
  3. Kup Radivoj Korać 2024

    Koliko ih boli Željko Obradović,moraju ovog metuzalema da dovedu na tv da mu poruče da ode iz Partizana,nadam se da će ostati duže od velikog manitua na čelu države.
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja moram opet da odgledam tu utakmicu,nemoguće da sam baš toliko slep,tačno pamtim situaciju kad Avramović nije znao gde se nalazi u odbrani,koga čuva,šta preuzima,onda ovom Douzieru tri puta beži igrač iza ledja na čisto polaganje iz auta,Panter nešto priča dok mu Belineli sam na šutu ubacuje...
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam ja mogao Žeravicu da gledam sedamdesetih,pamtim ga iz devedesetih kad nas je vodio protiv Benfike.
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sve bih ja to progutao i 12 Amera da vidim da se oni bore za Partizan ali oni su izgleda ovde samo došli po lovu,nemaju pojma šta predstavlja Partizan,koliko je košarkaških legendi dao Evropi i toj NBA ligi.
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Partizan treba da nose naši igrači,nisu se ni Tepić,Tripković,Peković,Veličković,Rašić,Avdalović,Bogdanović...rodili kao evroligaški igrači ali su to postali u Partizanu i igrali su dobru košarku za naše uslove uz pomoć dva tri stranca,a sad su naši igrači ispomoć Amerima a i prihvatili su taj...
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne znam za Žeravicu,bio je već senilan kad je bio u Partizanu,gledao sam i dobru i vrhunsku košarku ali ovakvo nezalaganje i haos u odbrani Partizana nikad nisam video i siguran sam da nije do trenera nego do politike kluba,kupuj što više Amera kojima je NBA mera svega,sve je u statistici,jebeš...
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jebi ga može biti i da ja ne shvatam današnju košarku,nekad bi Dule za ovo davio.
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kad pet puta ti igrač pobegne i ostane sam na polaganju pri ubacivanju lopte protivnika iz auta to je nedostatak volje,želje da igraš odbranu,a imaš i primer Avramovića koji ne zna bukvalno koga čuva,tu sam već popizdeo,igrač nam otišao na polaganje zato što se Avramović pogubio,stao na pet...
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To je tvoj problem što misliš da je svako cigan ko kritikuje nezalaganje igrača Partizana,iz aviona se vidi da neće da igraju odbranu,ne moram da budem poznavalac košarke,gledam je skoro 40 godina i odlično mogu da vidim kad neko neće da igra odbranu. Poštujem Obradovića ali ovo nije Partizan...
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nikako mi nije jasno zašto ovakvi sportisti dobijaju milione,neće igrača da isprate,sve mogu da oprostim ali nezalaganje ne mogu,kako možeš da nemaš želju da igraš odbranu a primaš platu koju 99 posto ljudi može samo da sanja. Utisak večeri mi je rampa Balše i pogubljeni Avramović u odbrani,to...
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne razumem šta oni rade na tom treningu,oni u odbrani izgledaju gore od neke školske ekipe,ne znaju ko koga čuva,prolaze pored njih kao da ne postoje na terenu,posebno Avramović i Douzier. Koliko su lopti dali direktno u ruke protivnicima,kakva koncentracija,nemamo plejmejkera,sve igraju 1 na 1...
  14. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zašto igrači Partizana ovako ulaze u utakmice,kao da stalno gledam reprize utakmica,nekad stignemo razliku ali više ne stižemo nego što stižemo. Taj pristup igrača mi ide na nerve,mogu misliti kako je Žocu,dobije neku ljubičastu zbog igrača koji su mislima ko zna gde,dve i po četvrtine,ni ne...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Vreme je da Balša zablista !
Top