Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од DrMO

  1. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Hahahah ziva istina , ali par puta smo im stvarno zabiberili onako muski , mislim da je protiv OFK-e bilo najace , ostali su u cudu nisu znali sta ih je snaslo , ja jedva cekam da ponovo bude javi se ISTOK , samo je najgore sto ima ovih neobavestenih pa skacu da se jave , sreca pa je vise nas...
  2. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ja bi molio svu bracu sa ovog foruma koji idu na Istok , da se nekako organizujemo na jednom delu tribine da se svi grupisemo i da se to praktikuje svaku utakmicu , da saljemo svoje parole glasno i jasno , a svi znamo da ce to ceo Istok i ceo Zapad da isprate.
  3. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mislim da bi trebalo organizovati nesto da se i ostali ohrabre da dodju , ovako ne verujem da ces nas puno doci , a znacilo bi nasima da nas bude sto vise.
  4. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ljudi oce li biti neki skup u ponedeljak ?? Jedno veliko hvala velikom grobaru Zeljku Panticu , svaka cast majstore pokazao si kakav si novinar i kakav obraz imas :clap
  5. DrMO

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Moze li neko ko prati klince 95 godiste , mislim da su to kadeti malo da nam najave najtalentovanije klince , ja bi izdvojio dvojcu: malog Jokica i Jankovica , strasan su potencijal i mislim da bi vec na leto mogli da zakucaju na vrata prvog tima :clap Prle ti ces nekome da kazes da nije bio na...
  6. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Je-Ne-A velika steta onda , zarko zelim da ga vidim kao funkcionera kod nas , prosto jedan tako pametan i sposoban covek bi nam svakako dobrodosao , jos je pritom veliki partizanovac , ali ako on covek nece ja to postujem , ali cu mu vecno ostati zahvalan kao jednom od pokretaca novog i...
  7. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mislim da nikako ne smemo da zaboravimo Zeljka Pantica , taj covek je prvi pokrenuo medijsku lavinu i zestoko opljunuo mutavog degenerika , mislim da bi njemu mesto gen. sekretara idealno leglo :ziveli
  8. DrMO

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Petar-Skopje ne brini se neces biti jedini , ni ja necu zaliti glasa da pozdravim nasu legendu , zelim mu puno zdravlja i da ga zaobidju povrede , i naravno da protiv komsinice ponovo pokaze kako deluje na njih :wink:
  9. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ajde postavite to sa youtube posto preko ovog sajta mi stalno secka i ne mogu do kraja da odgledam , ne mogu da izdrzim da odgledam celu konferenciju :BB
  10. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ljudi sad sam stigao sa skupa , grmele su cele Terazije , kakav osecaj pada sneg ona bljuzgavica a ti pevas i sve snage dok te drugi gledaju sa strane i pitaju se sta je ovima , ja sam zadovoljan danasnjim brojem navijaca , s obzirom da je bio radni dan lose vreme bilo nas je sasvim solidnu ...
  11. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ne bih previse pricao o privremenom treneru Grantu on je samo oruzje koje je mutavi uzeo da bi nas pobedio , nego bi pitao konkretno kada je skup u utorak , koliko sati i gde ? :napred Partizan
  12. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    I ja sam dosao oko 13h na stadion kada je bilo malo ljudi iz neizbesnog Misu :respect , to nije obecavalo , ali kao i obicno svi su dosli 5 minuta pre 2 , tako da je ovaj skup premasio moja ocekivanja , gledam sad izjavu Stanoja posto nista nisam cuo u onoj masi ljudi i prosto mi suze krenu , a...
  13. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Hvala vam sto zakljucavate stadion , hvala vam sto nas cinite jos besnijim pred ovo okupljanje , hvala vam sto nas cinite jos jacim i brojnijim , hvala vam sto ce Stanoje pred nama govoriti o svemu uzivo , ovo ce danas biti dozivljaj hvala vam smrdljiva upravo sto nas sve ujedinjujete :BB
  14. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    http://www.youtube.com/watch?v=wlW313iqMgs Malo zagrevanje za danas
  15. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Sta reci za nasu dijasporu :respect:respect Grobari do koske , ljudi ce doci iz drugih drzava , samo da bi bili uz Stanoja i podrzali nas Partizan :respect:respect , tek sad treba biti sramota sve one koji su iz Bg-a , a ne budu dosli bas zbog ovih ljudi u koje se treba ugledati !! @NN G012 mi...
Top