Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dubaz

  1. Dubaz

    FK Partizan 2023/24

    Obzirom da vodim računa o datumima i da mi je bitno kada neki datum ima neku simboličnu vrednost (kao što je na primer današnja utakmica u Čačku prvobitno bila zakazana za 9. mart - Željkov rođendan), tako sam i za ovaj derbi premijerno zakačio ovu šnalu na kaiš. Najpre zbog Brane Milinovića...
  2. Dubaz

    FK Partizan 2023/24

    Najveća pobeda ove sezone!!!!!
  3. Dubaz

    FK Partizan 2023/24

    Imao sam kasetu "Pesme Partizanovog Juga" i naučio pesmu napamet još u osnovnoj. Onda sam nekom dao kasetu, nije postojao YT i pesmu nisam čuo celu srednju. Posle faxa završim u Americi, perem sudove i dan prekraćujem tako što pevam ovu pesmu u krug pola dana... "Sada po celom gradu širi se...
  4. Dubaz

    FK Partizan 2023/24

    Owusu crn kao noć u rudniku uglja. Krsma na dobrom putu da glumi Mišura u autobiografskom filmu "Dečak sa Partizanom u očima i kesom u ruci". Svaki dan je lepo je biti Grobar, ali nekim danima je za nijansu lepše. :pfc:
  5. Dubaz

    FK Partizan 2023/24

    Teren ružan, Partizan lep. Bonus pozitivno iznenađenje. Izmena odmah dala rezultat. Pojačanje mi se sviđa, pogotovo uloga Zahida kada nema Belića. I najvažnije od svega - nije nam ga dao Miletić ili tako neki naš bivši. Idemo dalje, do derbija da se poveća prednost. Ukratko, za sve nas...
  6. Dubaz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Tačno je da smo u krizi, i igre i rezultata. I niko ne može da zna kada i kako ćemo izaći iz te krize. Zbog toga je besmisleno predviđati da je sezona već propala, kao i to da nemamo šta da brinemo jer imamo Željka. Moje mišljenje je da je večeras možda prelomni momenat u sezoni, najpre zbog...
  7. Dubaz

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nakon još jednom odgledane tekme, hladne glave, ja ne vidim kako nas ovi mogu dobiti dva puta zaredom kao domaćini u roku od par dana. Nema šanse. Mi smo sinoć imali brdo praznih minuta, otvorili očajno, gubili 21, i opet nam je falilo baaaš malo. Možda glupo zvuči, ali ako ćemo već biti drugi...
  8. Dubaz

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Vreme je.
  9. Dubaz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Moj utisak je da kada Master održi trening sa 12+ igrača, narednu utakmicu dobijamo 90 posto. Jednostavno, tu je najjači - uigravanje i priprema utakmice. Možda lupam, ali je verovatno zato i dominirao toliko u EL u godinama kada je tempo bio dosta "laganiji", i da je upravo to razlog zašto ima...
  10. Dubaz

    KK Partizan - uprava i marketing

    Imam sezonsku, juče sam stajao na jednoj nozi 15 metara iznad svoje stolice. Nikad ne bih prežalio da sam propustio jučerašnju utakmicu.
  11. Dubaz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    BRAVO PARTIZAN LAVLJEG SRCA, HVALA NANELI ZBOG NAJVEĆEG KURCA!
  12. Dubaz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa jeste, s tim što 8. ima drugu šansu za prolaz pred svojim navijačima, nije mala stvar. Dakle, cilj top 7. :)
  13. Dubaz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ova sezona, i to ne samo zbog nas, me totalno podseća na klasičan NBA regular season. Svako drkne svakoga, cigani nas, Asvel cigane, mi Asvel, Asvel umalo Reala, Real sve ostale itd... A mislim da je to zapravo zbog onoga što Željko često spominje - nedostatak treninga. A kad dođe period malo...
  14. Dubaz

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Igra se na svakih par dana, nema se vremena za analize. Imali smo onaj mini ciklus od 3 vezane pobede u Areni. Potom mini ciklus gostovanja smo završili sa učinkom 2 od 3. Siguran sam da nam neko ponudi da imamo 2 od 3 ove i sledeće nedelje u EL, da bi svako prihvatio. I pošto računamo da je...
  15. Dubaz

    Партизан 2:1, ц. звезда, играч утакмице

    Juče pri izlasku sa Stadiona čujem da ćale nešto objašnjava sinu. Ne znam šta je mali pitao ali ćale kaže: "Jovanović, pa tek onda Zahid i Saldanja." Pa neka bude tako...
Top