Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Duci Kecman

  1. Duci Kecman

    NLB-liga 2010/11

    Nema prenosa na sajtu..
  2. Duci Kecman

    Prelazni rok 2010.

    Neka nova dobra/losa vest ?
  3. Duci Kecman

    Dule Vujošević

    To sam i ja izvalio, ali mislim da ga je vise iznerviralo sto je Gordon solirao :)
  4. Duci Kecman

    Prelazni rok 2010.

    Ogranicenja su samo za nasu ligu, koliko sam upucen..
  5. Duci Kecman

    KK Partizan 2010/11

    Sudeci po komentarima upucenih nije ucinjeno nista..
  6. Duci Kecman

    KK Partizan 2010/11

    Sta je sa sajtom kk-a ?
  7. Duci Kecman

    Prelazni rok 2010.

    Pa predrasude su cudo, ljutnje nema, sto bi je bilo..:wink:
  8. Duci Kecman

    Prelazni rok 2010.

    Mi nismo gledali isto SP ocigledno...Na celom SP imao je samo jednu losu utakmicu, ali ni to ocigledno nije dovoljno, morao je bre da odigra sve kao protiv angole.:roll: Imao je on padove tokom sezone, ali svi bi drugu pricu pricali da je sve one promasaje za 3 iz Pariza pogodio..Pa i da smo...
  9. Duci Kecman

    Prelazni rok 2010.

    Na koliko je potpisao ? Vecito nam fale suteri, i sada kada smo ih imali, nasi ih odbacuju.. Ja nigde ne mogu da nadjem ovu vest, odakle je info ?
  10. Duci Kecman

    KK Partizan 2010/11

    Kada sam napisao poruku, na sajtu nije bilo obavestenja. Mogli su bar za jednu da dozvole publiku..
  11. Duci Kecman

    KK Partizan 2010/11

    Kada je utakmica sutra ? Nije valjda zatvorenog tipa ?
  12. Duci Kecman

    Prelazni rok 2010.

    Ja sam nacuo da i sa Rasicem nije gotova prica, ceka se njegov povratak iz turske, a to je danas, pa prema tome u narednih par dana nas ocekuje vise informacija..
  13. Duci Kecman

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Ako si citao tekst, onda si video i zasto je dobio otkaz...On je jos 2 meseca najmanje u Americi...
  14. Duci Kecman

    Prelazni rok 2010.

    Rasic nikako ne zasluzuje pare...:banghead:banghead:banghead
  15. Duci Kecman

    KK Partizan 2010/11

    Rasic dobio Argentinu sa penala u zavrsnici..
Top