Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dulence_ns

  1. Dulence_ns

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Raspitaj se kod tvojih tih drzavnih izvora onda koji te obavestavaju ko je sns bot a ko ne,na osnovu cega i kad je Milsped postao sponzor liemnkama.Nikakve veze nema sa politikom niti pickoustim vucicem ili kako god..mogu u majku da ti se zakunem. Sponzor je jer Milsped radi dugi niz godina sa...
  2. Dulence_ns

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ti da znas sto ne znas,znao bi sta znaci komercijalista.Meni smesno ovo sto ti pises sta je komercijalista,al bukvalno smesno koliko neznanje imas :buhaha:buhaha Uslove ugovora nikako ne moze potpisivati komercilista. Milsped nema komercilajiste,niti ce ih imati u narednom periodu jer...
  3. Dulence_ns

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Jeste,Sekula je,izvoli? Pod br.1 kakav komercijalista u Milpsedu,o cemu pricas,Milsped je firma koja nema prodaju pa otuda i nema komercijaliste ,eto kako znas. Pod br.2 Ko je rekao da Sekula dobija nekakve ugovore,a niti on ima ikakve veze sa ugovorima Salford grupacija i Milspeda,jer decko...
  4. Dulence_ns

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ozbiljnu sumu dobra logistika i organizacija moze da ti ustedi na godinjem nivou,sigurno oko 400 000-500 000 evra . Ako bude ono kako je planirano da se izvede,da ce Milsped od leta da ucestvuje u organizaciji putovanja za sve selekcije,od mladjih kategorija do prvog tima ,sto od priprema do...
  5. Dulence_ns

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ITM cije je vlasnik Toplica Spasojevic,i nije pukao,koprca se ..sad da li ce puci ,moguce. Ugovor Bambiju kao izdvojenom klijentu jos odavno nije istekao i ceka se da istekne. Bambi kao brand donosi 70 posto profita SALFORD grupaciji (kao zajedno Knjaz i Imlek) i zato ce on od izuzetne vaznosti...
  6. Dulence_ns

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Eee samo sam cekao da se neko upeca:clap:buhahaVidim kako znas.Da znas dobro onda bi znala da Milsped jos ne radi logistiku i skaldistenje Bambija . Posto je Bambi izdvojen klijent iz Salford grupacije u vezi transporta i skladistenja. Druga firma ima ugovor sa Bambijem i ceka se da on istekne...
  7. Dulence_ns

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dobro ti onda kao radnik Milspeda znas koji je profit firme i napisaces ovde sto znas. Ja ti kazem kako jeste ,kako ta firma posluje. Da je za zadnje dve godine otvorila predstavnistva i ispostave u Sangaju,Chikagu.a da ne pricam po regionu gde sve ima-od Zagreba,Skoplja,Minhena,Crne gore itd...
  8. Dulence_ns

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Za Sekulu kad sam cuo nisam mogao da verujem,jer mi se nekako ne uklapa u taj sloj ljudi tu. Prosto kad sam cuo odusevio sam se ali mislim da ce dici sidro uskoro kad bude video sa kime ima posla i u kom je stanju to sve. Znam bas bas pouzdano da ce pokusati jedan deo organizaciono da popravi...
  9. Dulence_ns

    KK Partizan 2016/17

    Najvece pitanje ce biti resavanje i pozicije 3. posto Muric ide 90 posto...Sloba Jovanovic ce dobiti veliku sansu tokom priprema i tokom sezone..u razgovru sa nekim klincima njegovim vrsnjacima rekose mi da je Pekovic I Dzile odusevljeni sa njima...mada sam ga i ja gledao uzivo zimus,mali ima...
  10. Dulence_ns

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Treba prvi red u parteru da cine od Viktora,GrbE,BoZe Koprivice,Milica da dodje u kimonu i da ustaje svaki put na sumnjivo sudijsko,Grba da vadi kais,a Bozo Koprivica da vredja i pljuje belosevica...uz to bi u prve redove ubacio nekoliko najzagrizenije gospode koja je spremna da vredja i izvrsi...
  11. Dulence_ns

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Najtalentovaniji plej-bek u drzavi od tog godista...Ima potez,caku,sut...fizika mu malo fali,ali malo za taj uzrast..odavno je prerastao junirosku kosarku. Suskalo se da ce ga Laboral uzeti,ali potpisali ugovor nasi sa njim. Ne vidim i jedan razlog kako decko da ne dobije sansu na letnjim...
  12. Dulence_ns

    FK Partizan 2015/16

    Petkovicu je to rekao,licno mi Raca pricao pricu na letovanju kad smo se sreli na Mallorci :šal i nije iz cista mira,Petkovic mu je i prvi nesto dobacivao u vezi sela iz kog je i kao da je seljak tek ispilio iz sela i da ne glumi vodju Grobara na sta mu je Raca odgovorio-juce sam ispilio a danas...
  13. Dulence_ns

    NISMO ISTI!

    treba svi zivi i nezivi ljudi zivi iz tog perioda da se jave,da kazu istinu o filmu,tj kako je lazan i odradjen u ciganskoj propagandi....mislim da i neki ljudi iz kluba treba da se oglase. Film sam odgledaao sa caletom,i cale se smejao i krstio ,kaze mi 80 posto price je lazno i...
  14. Dulence_ns

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    :buhaha:clap isto sam hteo da napisem... ako Milenko ne produzi ugovor (posto ga i cedevita opipava a i Krasni oktobar), zamena ce biti Marko Ljubicic,pre neki dan mi je i sam potvrdio sta mu je predoceno(odusevio Duleta, u prvoj utakmici jadranske i u drugoj u valjevu kad je izdominirao i...
  15. Dulence_ns

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Drugari zajednicki Todorovicevi i moji tu iz Ns-a mi kazu u razgovoru sa njim da im je potvrdio da je skoro sve dogovorio,mozda za koji dan dobijete sliku ovde gde se to potvrdjuje sve ali otom potom:ziveli. Misko hoce da uvalja nam Krstica (koji je jako stagnirao isto posle one povrede koju je...
Top