Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од dzare

  1. dzare

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    KK Partizan 7 мин. · Entoni Braun stiže sutra u Beograd!
  2. dzare

    KK Partizan 2018/19

    Ima li neko link za vecerasnju utakmicu?
  3. dzare

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Napred Partizan!
  4. dzare

    Liga Evropa 2017/18

    Idemo do pobede veceras, nema nam druge. Napred Partizan!
  5. dzare

    KK Partizan 2016/17

    Partizan pozurio http://mondo.rs/a930571/Sport/Kosarka/FIBA-ipak-nece-kaznjavati-ucesnike-Evrokupa-i-Evrolige.html
  6. dzare

    FK Partizan 2016/17

    Nije me bilo dugo, ali danas sam tu zbog sujeverja. Napred Partizan! :šal :pfc:
  7. dzare

    Liga Evrope 2015/16

    Bravo Tomicu! Borili smo se i nadali da igramo evropu, neki bi sve dali da su tu gde smo mi. Danas igra PARTIZAN, i to je dovoljno! NAPRED PARTIZAN!
  8. dzare

    Liga Evrope 2014/15

    Partizan Danas sigurno dobijamo. Napred Partizan!
  9. dzare

    Liga Evrope 2013/14

    Ajmo CRNO BELI! Da kidamo veceras. Rezultat 3 - 1 , lagano uvaljujemo tri komada, pri kraju sumari se oprastaju casno jednim golom! NAPRED PARTIZAN! P.s. Zaboravih da kazem DJ DJ i Mitar daju golove, ko ce dva to ne znam...:)
  10. dzare

    JSL 2012/13

    Ajmo G R O B A R I !
  11. dzare

    Liga Evrope 2012.

    Danas, siguran sam prolazimo. Medo, Tomic, ako ne mogu spicevi, siguran sam! A i ovde se posle duze vremena oseca pozitivna energija u vazduhu. Ako tako bude i veceras na tribinama, siguran sam da ce nam se oduziti igraci na celu sa kapitenom. SRECNO GROBARI!
  12. dzare

    Liga šampiona 2012/13

    SRECNO BRACO GROBARI!!!
  13. dzare

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    hhhahahahahahahhahah!!! ahahahahhhaaaaahaaha! ha ha ha ha ha ha! Ovi debili se bas sprdaju sa nasim klubom! Dal da se smejem ili da placem?
  14. dzare

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    ha,ha izgleda Dia odbio i trecu ponudu!
  15. dzare

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Krstajić: Sve je istina što je Stanojević rekao! 18 Januar 2012 | 16:21 Posle konferencije Aleksandra Stanojevića u kojoj je izneo između ostalog nekoliko informacija na koji način su igrači dolazili i odlazili iz Partizana, kao i "savet" Branka Ružića, koji je kasnije član UO Partizana...
Top