Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од DzimiKG

  1. DzimiKG

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Protiv albe sam bio nezadovoljan medjutim ovo veceras je mnogo bolje.. to je ono sto hocu od partizana energija, dobra odbrana, cvrstina i borba.. kapiram da je kratka rotacija uticala na zavrsnicu gde su igraci kao lesor i ledej poceli da grese.. a i ovi italijani su ekipa koja ide na fajnl for...
  2. DzimiKG

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ako kritikujem onda sam ciganin .. Mislio sam na ovo veceras .. cibonu i ovu ostalo mrsu sa sve ciganima cemo da pocistimo ove sezone na jadranu ali mene zanima i ta euroliga i nemojte samo da mi kazete da je normalno da nas alba ovako pobedi koja je godinama na dnu tabele .. daj boze da...
  3. DzimiKG

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ja samo da pitam nesto ali ozbiljno . Vi ste zadovoljni ovim , vidi se smisao , igraci se bore , Zeljko radi najbolje sto ume , ako se ovako nastavi bice pobeda , na dobrom smo putu ili ovo ne deluje dobro nikako , da ne kazem da delujemo kao ruske i turske evrokup ekipe gde je nabacano mnogo...
  4. DzimiKG

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Bice ovo bolje , verujem u Zeljka jer pravi se plan na duze staze.. ali jednu zamerku imam samo.. pored toga sto moramo vazduh da delimo sa govnima ciganski , imam utisak da je Lidej bas odigrao slabu finalnu seriju.. od njega se mnogo vise ocekivalo.. da ga jedan mrtvak ogavni davidovac...
  5. DzimiKG

    KK Partizan 2020/2021

    Ma to smo znali da ce govna da kradu ali kako smo ispustili 7,8 poena prednosti u zadnjoj cetvrtini nije mi jasno da nas onaj vampir davidovac resava.
  6. DzimiKG

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Ma stvarno bezobrazluk kako su izvukli naslov iz konteksta. Trebalo je da stave da je rekao da smo pogresili sa smenom Scepanovica jer je u tom trenutku imao isti skor kao Trinkijeri prosle godine!? Isto kaze briga me a i nije me bas briga. Zanima me samo kako ce neko i ovog puta da opravda...
  7. DzimiKG

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Prvi put vidim Micu Berica ovakvog u studiju... sve je lepo rekao. Bruka i sramota nema izgovora.
  8. DzimiKG

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Ispunilo se, nisi napisao samo cija pobeda. Mora nesto da se menja, bezvoljno nam deluje ekipa. Da se najebem majke sudijama koje su celu utakmicu navlacile za Burg.
  9. DzimiKG

    KK Partizan 2020/2021

    Kakva odbrana u poslednjoj cetvrtini! Ima jos da se radi, ali nije lose, Cedevita je jaka ekipa.
  10. DzimiKG

    FK Partizan 2020/21.

    Bas to, sta stajemo nije mi jasno. Ono dete u odbrani im se usralo od straha, degen ima problema sa kicmom vec neko vreme i mi igramo duple blokove.
  11. DzimiKG

    FK Partizan 2020/21.

    Ovi iz arene u studiju dosli do zakljucka da je bio korner pre penala... Vidim i Radule poznatiji kao objektivni grobar aminuje sve to. Samo mogu da zamerim preveliku defanzivu kad smo odmah na startu videli da su se pozadi usrali. Da je Markec dao ono na 1:0, to bi bilo to.
  12. DzimiKG

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Stvarno se preteruje sa tim kukanjem svakog dana za Trinkija. Hvala mu do neba za sve, proslu sezonu sjebala korona inace bi sve osvojili. Sad te price da jadan on hteo da ostane, ali ga isterali. Covek dobio evroligasku ponudu i to je to, takav trener da 3 sezone ne trenira nikoga u evroligi...
  13. DzimiKG

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Ovo je za streljanje uprave, prodali Sadika za 5m plus bonusi, a covek vredi minimum 12m. Jos vidim forsira se prica u medijima da smo uzeli 9m. Ko nama garantuje da ce Almerija da udje u prvu i da cemo na osnovu toga dobiti jos 3m. Za 50+ nastupa i za 20+ golova je gotovo sigurno da dobijamo...
  14. DzimiKG

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Upada u oci 11 asistencija za celu utakmicu, a i bacanja su bila losa. Tek je prvo kolo, polako sa pljuvanjem.
  15. DzimiKG

    FK Partizan 2020/21.

    Samo bih molio sve da se ne koristi razvaljivanje Mancester kao pozitivan argument, ili AZ-a gde u 2 utakmice sa igracem manje gubimo prednost. Protiv Junajteda u 2 utakmice doziveli 2 poraza bez datog gola. Voleo bih da ne velicamo poraze jer smo velik klub, vidim svi se uhvatili za taj...
Top