Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dzodzi

  1. Dzodzi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Nije ali imaš nezadovoljnog igrača koji želi da ide, a ovako prodaš i riješiš taj problem. Igrač zadovoljan, glavudže u upravi pokupile pare i prezadovoljne, samo mi navijači se nerviramo. Ova dva miliona evra će biti dovoljna taman da se namire menadžeri i razni vazurići tako da Partizanu neće...
  2. Dzodzi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Prodaja Belića je totalno promašen posao. Ako može da se kaže da smo za Ilića dobili fin novac s obzirom na sve, Belić je otišao bukvalno za dž a znači ovom timu više nego mali Ilić. Ako je vijest o prodaji tačna. Međutim treba tu imati na umu i da možda sam igrač želi da ide. U tekstu kaže da...
  3. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Duljaj na ovom banketu izgleda kao da ga je neko natjerao da dođe. A i preko slike se osjeti da ni njemu ni Vazuri nije prijatno što stoje jedan pored drugog. :D
  4. Dzodzi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ni meni ovo nije jasno. Svakakvi su dobijali prilike iako možda nisu ni zaslužili a on baš ne dobija nikakvu šansu da se pokaže na terenu.
  5. Dzodzi

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Gdje god se spomene SS, tu je odmah Dule :D
  6. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Kakvu crnu titulu....ja već odavno gledam TSC, koliko su nam za petama. Sani....šta reći. A nije se ni Jovanović proslavio u ovoj situaciji. Direktno u noge protivniku. Samo da se ne osramotimo protiv cigana.
  7. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Šta ste navalili na Saničanina kao da je on jedini krivac za poraz. Pogotovo kad uzmemo u obzir da je ono nepostojeći penal. Tu nema dalje diskusije. Ove dvije utakmice nije odigrao uopšte loše, ni Marković nije ništa bolji od njega i da je igrao. U tom slučaju ne treba da aboliramo ni Ilića...
  8. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Pribojavao sam se ove utakmice jer je došla u nezgodnom trenutku posle visokog poraza u prošlom kolu. Trebao nam je danas neki lakši protivnik da vratimo samopouzdanje ali eto momci su uspjeli i ove da slome. Ovo je vrlo bitno, jer da ovde nismo pobijedili bojim se da bi kola krenula nizbrdo...
  9. Dzodzi

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Dobro nisi napisao da obezbijedi golu egzistenciju :D Bacate se tim milionima kao da su stotine dinara u pitanju. Brale, 6 miliona evra godišnje? To je pola miliona evra mjesečno, 125000 evra sedmično....znate li vi koje su to pare? Kome 6 miliona godišnje nije dovoljno da "obezbijedi" svoje...
  10. Dzodzi

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ljudi se pale na Mitra jer je lik, kako rekoše i neki prije mene, prava ložana, luda glava. A uz to i zabija. Ali da će poletjeti u Partizan su pusti snovi. Koliko god nama klub bio na prvom mjestu, njima su ipak karijere, money money money.To je i Mitar pokazao i kad je otišao u Arabiju. Otišao...
  11. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Jbg, nizu je morao doći kraj kad tad. Šteta samo što izgubismo na ovakav način i to od ovih dunstera koji, koliko god bili "dobro organizovani" nemaju dva krštena igrača...a uz to su nam i direktni konkurenti za poziciju na tabeli. Ipak, bez obzira na 4:0, nećemo im puno zamjeriti na tome ako...
  12. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Duljaju svaka čast prvo za izjavu pa onda i za pobjedu. Ali šta se ovo desilo sa Menigom, to ne priliči našem klubu da se igrači a trener pogotovo ponašaju ciganski. Trener mora biti autoritet kao što je bio Nikolić, pa i Savo, Stanojević, čak i Petrić. Ovakvo ponašanje mi ne liči na Igora bez...
  13. Dzodzi

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Jbg. Ne možeš dovijeka prolaziti na foru našpanovanog buldoga pored aut linije. Treba pokazati kvalitet da bi se napravio rezultat. Čekalica od igre ne prolazi u Turskoj očito.
  14. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Evo i ja moram da kažem, jeo sam govna, kao i mnogi, što se tiče Belića. Momak je strašno napredovao i pokazao se kao top pojačanje iako je došao kao anonimni krljač i većina nas je to zamjerala. Ovo je kao u igrici, kad napucaš snagu brzinu i kvalitete svom liku i on odjednom dobije sve što...
  15. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Koliko možeš biti fudbalski nepismen i/ili bezobrazan da ovako nešto izjaviš kao taj "stručnjak". Ajd i da polemišemo oko tih penala (iako nema šta da se polemiše) ali ne znam u kojem paralelnom svijetu (osim ovom ciganskom) ono može biti prekršaj Severine. 1. Čist start na loptu. To što je...
Top