Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dzoni82

  1. Dzoni82

    FK Partizan 2023/24

    Gledavsi preko stream-a deluje da smo mnogo smo daleko stajali od igraca, svaka nicija lopta je bila njihova, svi prekidi preopasni. Svaka cast Jovanovicu, Sveti, Kaluluu i Gohu, ostali bas slabi, Arandjel kritican totalno. Ali iako nisu odigrali dobro momci su se borili! Ovo je posebno vazno...
  2. Dzoni82

    FK Partizan 2023/24

    Solidan meč, pobeda, 3 boda. Sasvim dovoljno! :)
  3. Dzoni82

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ali Željkova emocija prilikom davanja izjave posle meča - N E P R O C E N J I V O ! ! !
  4. Dzoni82

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravooooo!!!! Pokidali smo!!! Aleksa ušao u zonu, smirio glavu i robotizovao se! :D I ostali momci odlični!
  5. Dzoni82

    KK Partizan - uprava i marketing

    Svaka cast majstore, za naslovnu!!!
  6. Dzoni82

    FK Partizan 2023/24

    Svaka čast momcima na solidnom meču. Novajlije pokidale, Zahid odigrao po njegovom standardu, Ovusu bio kritičan pa se sastavio, sve u svemu dobra partija. :)
  7. Dzoni82

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ja sam gledao drugo poluvreme i nije bilo loše. Imali smo non stop neku malu razliku, ne deluje mi da smo se previše istrošili, taman kako treba. :)
  8. Dzoni82

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Plitak potok... Mnogo mi je drago zbog odličnih partija Koprivice i Ponitke! :)
  9. Dzoni82

    FK Partizan 2023/24

    Svaka čast momcima na borbi! Po ovom terenu nije se mogla napraviti bolja igra. Ja zadovoljan sa 3 bodica! :D
  10. Dzoni82

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Zavisi kako to posmatrate. Ako gledamo cisto fudbalski, onda definitivno nije. Ali ako uzmemo i privatnu stranu u obzir, kada vidimo da je uspeo da napravi lep i laksi zivot za sebe i porodicu u Spaniji onda mozda to i nije bio los potez.
  11. Dzoni82

    FK Partizan 2023/24

    Radili sve osim pilatesa...
  12. Dzoni82

    FK Partizan 2023/24

    Uz duzno postovanje, nije ovde drzava kriva, vec nasa uprava. Ako jedan TSC ili N. Pazar mogu da idu na pripreme gde hoce, mora da moze i nas Partizan. Samo za to treba imati muda i odjaviti degenerika na vlasti. A u potpunosti se slazem da je apsolutno suludo da drzava odredjuje bilo kom...
  13. Dzoni82

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja ne bih mnogo komentarisao ovaj meč, samo da se zahvalim igračima i stručnom štabu na odličnoj tekmi! :)
  14. Dzoni82

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Belicu sve najbolje i da ih iskida sve! Decko je uvek ginuo za nas klub i na tome mu kapa dole! Malom Ilicu, rakodje sve najbolje! Nadam se da ce da napreduje i nastavi sa dobrim igrama! Upravi da crkne sto pre!!! Da ne crknemo mi pre njih... Ako je tacno ovo sto Cujic prica da Belic igra za...
  15. Dzoni82

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ljudi ako neko ima snimak utakmice, neka okaci, mene su strimovi toliko sakatili da nista nisam video... :( Svaka cast za pobedu! 3/3, idemo dalje!!! I bas steta za Aleksu, ali luda je glava on, pregurace ovu povredu i vratiti se jos bolji!
Top