Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

  • Pominjao si vise puta bratsku vezu sa Rusima. Imao sam priliku da putujem po Rusiji i bio sam u mnogo Ruskih crkvi,video puno spomenika,muzeja i naucio Ruski jezik da mogu da se sporazumem a nisam ga nikada ucio ni u osnovnoj,srednjoj,faxu.Mnoge Ruse sam ugostio kod mene u stanu a nekima je moja porodica i pomogla da ostanu ovde da zive,na Kipru sam se druzio najvise sa Rusima i upoznat sam sa njihovom istorijom,mentalitetom veoma. Reci cu ti jednu stvar,iako se smatram rusofilom,uvek ali bukvalno uvek ce Rusi gledati prvo svoj nacionalni interes pa tek onda ostale stvari kao sto je ista vera.
    Sto se tice one price oko toga da su silni ljudi izgubili posao,pa zar je zapad i kapitalizam kriv za to ili nasi politicari i ceo sistem kako funcionise. Bolje da se energija usmeri na to kako da se menja drustvo i ceo sistem vrednosti koji ovde vlada vec dugo a ne na mrznju prema svemu sto dolazi zapadno od nas
    Rekoh ti da nema potrebe da nastavimo diskusiju jer nas se stavovi previse razlikuju.Ta mrznja prema svemu sto dolazi sa zapada me podseca na neka ruzna,prosla vremena...Mozda sam slicno razmisljao kada sam bio klinac devedesetih,krivio zapad za sva sranja koja se ovde desavaju,medjutim vremenom ces sam shvatiti da je mnogo veca krivica bila u nama samima,politickom vrhu koji je nesposoban da predvidi potez unapred u partiji saha a kamoli u diplomatiji. Obicnog gradjana na zapadu,americi zanimaju njihovi zivoti i neke dnevne teme a ti svrstavas celu naciju u isti kos sa jednim blerom.Moja poeta price je bila da su putovanja,upoznavanje razlicitosti,drugih kultura,jezika najvece bogastvo a ne plata na zapadu.Trenutno zivimo u nekom mraku,bez perspektive za mlade,gomila nekih odvratnih likova se svakodnevno pojavljuju i truju nam omladinu sa glupostima u jos odvratnijim reality sranjima
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top