Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од el mago

  1. el mago

    FK Partizan 2023/24

    Brate, ti si bolji Hrišćanin nego ja kad si spreman da se uhvatiš ruku po ruku s pantićem i njemu sličnim... Dakle, osnovna premisa je da je on jedan besramni iydajnik Partizana kome je na prvom mjestu lični interes. Nije on podržavao upravu zato što su oni radili u korist Partzana, nego zbog...
  2. el mago

    FK Partizan 2023/24

    Naslijedio tim koji je osvojio duplu krunu osim Milenkovica, Leonarda, Djirdjevica i nesto kasnije Evertona... Uz to prodat Vlahovic za cijeli milion evra a dovedeni Suma koji je u poslednjih 7 godina odigrao 9 mjeseci krstenog fudbala kod Sava i Ozegovic... Nisam nikakav Djukicev fan, al...
  3. el mago

    FK Partizan 2023/24

    Kako si iskusno preskocio dio dje sam napisao da je "isto ovakvo stanje bilo i kad je zeljko pantic bio u klubu". Razaranje Partizana nije pocelo kad je doveden Stanojevic, Petric ili Duljaj. Zlocinacki poduhvat traje odavno, ali prelomna tacka je 2014. godina kad je pantic sa oskarčićima...
  4. el mago

    FK Partizan 2023/24

    Pa tako je bilo i dok je ludi zex bio u klubu zar ne? Zapravo, ovo je samo nastavak iste politike koja se vodi od 2014... A Vucivi navijaci su bar dosli, za razliku od 20K pravih Grobara iz Arene koje boli uvo za FK dok ne budemo u poslednjem kolu sampionata igrali mec za titulu...
  5. el mago

    FK Partizan 2023/24

    Nije mi jasno gdje ce da rasporedi Severinu, Kalulula i Goha? Sva trojica su krilni igraci?
  6. el mago

    Dule Vujošević

    Pa da li je realno da neko kaci a kamoli pohvaljuje najsramnijeg izdajnika u novijoj istoriji FKP? Neka vlada vcc jos 100 godina, taman nam takav treba
  7. el mago

    FK Partizan 2023/24

    Uh, mnogo tezak i glup osjecaj posle svega... Realno, ova utkamica je samo jedna manifestacija stanja u drzavi koja doduse nas najvise pogadja jer smo navijaci Partizana. Ali ovo se desava u bukvalno svakoj oblasti drustva i rada. Pod ovim rezimom Srbija srlja iz jednog u drugi nacionalni...
  8. el mago

    Uprava i marketing

    Hahaha, ista splacina kao pantic. Nije ni cudo sto ga je odje reklamirao po forumu
  9. el mago

    FK Partizan 2023/24

    Pa da vidimo koliko ce doci od ovih 15K iz Arene (ne računajući ove sto zvižde Radji i Kukoču) Pošto smo se sprdali ciganinma kako im je poluprazna Arena u EL
  10. el mago

    FK Partizan 2023/24

    U kvalifikacije za LS ulazimo sa ciljem da prodjemo grupnu fazu LE? :D To je bilo vrijeme prije nego nam je vucic poslao sabotere, pa smo iskusno prodali Milenkovica, Leonarda, Djurdjevica da bi doveli Sumu i Ozegovica. Jos iskusno uvalili Fiorentini Vlahovica za milion evra i nismo uzeli % jer...
  11. el mago

    FK Partizan 2023/24

    Mora da mu je san bio da trenira Videoton, pa je propustio da mu VVVP formiraju dream team koji bi se prosetao do LS.
  12. el mago

    FK Partizan 2023/24

    Da, sjetih se i njega nego bilo kasno da popravim poruku. Uglavnom, tosu jedina dva ozbiljna trenera, al samim tim sto su ozbiljni nece doci u ovaj odron od kluba. Nikolić bi i onda ostao da je bilo nekog plana i želje da se uradi nešto
  13. el mago

    FK Partizan 2023/24

    I Zidan... za Di Matea se ne sjecam da l j trenirao nekog prije Celsija... Druga je stvar sto mi trenere pocetnike dovodimo jer nema ozbiljnijeg trenera koji bi dosao. Doduse, osim Nikolica ne vidim da postoji neki nas ozbiljan trener koji bi nam bio dostupan...
  14. el mago

    Uprava i marketing

    Vidi, ja mislim da je on objektivno los trener i da u bi u normalnim okolnostima odavno trebalo da bude smijenjen. Kakav je covjek pojma nemam, ali vidim da ga je dosta ljudi hvalilo. Moguce da je tacno to sto i Zdjelar kaze, pojma nemam. Ali, ovdje je osnovni problem Uprava kluba koja od 2014...
  15. el mago

    Uprava i marketing

    Ali Duljaj prije svega, on je osnovni problem... :rolleyes: Njega je direktno postavio Vucic da bi obezbjedio zvezdi titulu. To nam kazu i Zex i stanko radulovic sa cuvenog portala aktuelno.me Nemoj da vas neko slaze kako Duljaj pod malim noktom ima vise ljubavi prema Partizanu nego ova dvojica...
Top