Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од El Patron

  1. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Svetlo Terazija gubi snagu, zaboravljena glava tama postaje. Nada umire, zlo se budi. +++ Morao sam... :D
  2. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Koji je bre to vrhovni vodja?!!! Ciji vodja?!!
  3. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Ma tako je bre...opozicija nas jebe. Samo vi pisite I glasajte protiv opozicije I uzivajte.
  4. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Koliko god mi bio Duljaj simpatican, svemu dodje kraj...igras sa Filipovicem?!!! Sve u svemu, boli me tuki za kup smrdije. Serem vam se u sektasko, smrdikalsku, govnjarsku smrdiju. Porckali u najgorim mukama.
  5. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Sve se svodi na to da nas naprave na cigane...u ovoj jebenoj cirkuzijadi su svi ucestvovali, od sektaskih govana, udbalskih govana, okupatorske uprave I prodanog "smrdoljubnog" juga. Ali najgori od svih su sns grobari....sisaci banane. Kao I na predhodnim utakmicama ocekujem kradju...necemo...
  6. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Nema ovde resenja...ovo je samo za otvoreni rat. Treba nam jedan dobar filter. Dosta je smrdikalne tvorevine, okupacije Srbije I Partizana.
  7. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Da podsetim da gmazura protiv statuta kluba sedi gde sedi.
  8. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Jos jedna rezirana sektaska predstava za svoju vernu fasisticku stoku.
  9. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Derbi ko derbi u sektaskom svetu. Oni puni sebe a mi zilavi...ne plasim se njihove smrdije. Za ove sns grobare koji jedva cekaju totalni raspad...necete ga docekati.
  10. El Patron

    Uprava i marketing

    Napraviti grupu, naci advokate, studirati zakon o sportu I statut kluba....preuzeti klub od strane navijaca....za pocetak.
  11. El Patron

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Radja I Kukoc nebi ni dosli da nije Zeljka....kao ni brdo ljudi koji dolazi da gleda utakmice. A stav tuzne tribine je : mi smo cigani sa Ali expressa
  12. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Bazdar odlican. Prosli smo dalje...kome smeta pobeda I bazdar moze samo da se sagne.
  13. El Patron

    Uprava i marketing

    A koja je razlika izmedju ove dve divne ruske firme?
  14. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Toooooooo breee....bilo je grozno...ali na krajuuuu karanjeee. Onaj elvis nek crkne zajedno sa stokom sa arene.
  15. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Sramota da se branimo kao da igramo protiv reala...uzas. Nema ko da zameni Zahida, Saldanju I Tatka....upravo crkni...zvalavi skote obesi se.
Top