Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Elric - најновије активности

  • Elric
    Elric reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Transfer blama engaged :banghead:
  • Elric
    Elric reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Izvinite na duplom postu: https://www.kurir.rs/sport/fudbal/4382949/majice-u-kojima-partizan-izlazi-na-derbi Ako je tačno... :buhahaili...
  • Elric
    Elric reacted to hedonizam's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mi bismo ovu titulu apsolutno osvojili da imamo fer sudjenje u derbiju, i da na malim utakmicama imamo sudjenje kao ovo sa druge strane...
  • Elric
    Elric reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mogli su staviti bilo kog sudiju osim Jovanovica , svaki bi radio ono sto radi ovaj Ilic. Ali namerno su stavili Ilica da demonstriraju...
  • Elric
    Elric reacted to Andra's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Sa ovim se bas ne slazem, takvim razmisljanjem i zavrsis u situaciji da ti se na pripremama uigrava jedan tim, a da takmicarske utakmice...
  • Elric
    Elric је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Glupo mi je bilo da išta pišem povodom ovoga, jako je ružno to što se desilo a i pogotovo što je izašlo u javnost. Svi su logično jako...
  • Elric
    Elric reacted to JasminaT's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    u reprezentativnoj pauzi, samo nisu objavili.
  • Elric
    Elric reacted to nemavise's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Taj potpisnik teksta je teski idiot i govnar i ne treba mu verovati ni reč
  • Elric
    Elric reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Titulu sigurno necemo videti sve I da imamo Sitijeve igrace. Tu se svi slazemo. Ovde se radi o losoj igri koja ce nas sacekati u Evropi...
  • Elric
    Elric reacted to Direktor_Grobar's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kad bi samo listali neke upise na jesen i posle pobede nad moćnom droljetinom shvatili biste koliko smo mi jedan šizofren narod. Nema...
  • Elric
    Elric reacted to GORAN-BL's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Komentator na naših +10 u odnosu na TSC govori šta nam treba da sačuvamo drugu poziciju a ne spominje šta nam treba za prvo mjesto na...
  • Elric
    Elric reacted to dusan.petrovic's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ne vredi pametovati, ko je bio, doziveo je, ko nije, neće razumeti i to je to. Idemo dalje!
  • Elric
    Elric reacted to CrnoBeliGagi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Terzić:
  • Elric
    Elric reacted to majonez's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ne znam dal je za ovde ovaj moj post.Kome jos uvek nije jasno sta se desava sa nama...jel ste culi snimak razgovora "pomozi" "ja im...
  • Elric
    Elric reacted to Detelinarac90's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    E ovako, sledeci koji baci insajderski info bez konsultacija sa urednistvom, ili jos gore pise sprdacine na temama ide direktan ban.
Top