Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Elric

  1. Elric

    FK Partizan 2023/24

    Preživeli smo derbi, i dalje smo prvi i to je trenutno najvažnije. Plašio sam se malo atmosfere koja se napravila pred derbi gde je velika većina Grobara na krilima euforije očekivala da pregazimo cigane. Ipak, moramo biti realni mi tamo 4 godine nismo postigli gol, i uvek u tim velikim...
  2. Elric

    FK Partizan 2023/24

    Jedna pametna koleginica je njemu i Zahidu rekla da je snimanje spota za Maxbet kladionicu (inače su oni samo sponzori videa), pa nisu hteli zbog religijsko/moralnih načela. Naravno, malo je reći da su se naljutili kada su saznali da je zapravo spot za Grupu JNA i da bi naravno rado učestvovali...
  3. Elric

    FK Partizan 2023/24

    Evo i nekih mojih utisaka sa Kipra, nakon razgovora sa igračima, stručnim štabom, i gledanja treninga. Sam Kipar i sve ovde je bilo na vrlo niskom nivou odnosno ne može da se poredi sa Turskom, po pitanju dve glavne i najvažnije stvari - terena za trening (loši i udaljeni, ne preterano ali 15ak...
  4. Elric

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Brate, ne znam zašto potenciraš već u dva posta da namećem da je dobro rasturati tim koji je prvi na polusezoni. Bukvalno sam napisao da je finansijski nejasno da Belića prodaju za male pare i da bih jako voleo da ostane bar do leta. Cela poenta mojih postova na ovoj temi je pojašnjavanje...
  5. Elric

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    O Miličiću ne znam gotovo ništa, kao realno niko od nas ovde na forumu. Ono što znam je to koliko pažnje Duljaj posvećuje mladim igračima, da mu je to jedna od opsesija, praćenje mladih i talentovanih igrača. Čak mi je rekao jednom prilikom da mu nije želja da bude trener ili SD u Partizanu nego...
  6. Elric

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Neću da glumim insajdera ili da mnogo pametujem, čisto par informacija do kojih sam uspeo da dođem: -Ilić prodat, 5,5 miliona, iz moje perspektive dobar posao, nisam bio nešto oduševljen njegovim partijama i mislim da nerealno zvuči to da je prodat skuplje od Blekija, ali super što je tako...
  7. Elric

    FK Partizan 2023/24

    Vidim da se uveliko krenulo sa špekulisanjem o dolascima, odlascima i tome slično, pa da razjasnimo jednu stvar samo. Jedinu težinu ima reč koju napiše Zoki Ivković. Znači sve ostale portale, insajdere, novine nema potrebe ni da se kače a kamoli da se komentarišu i shvataju za ozbiljno...
  8. Elric

    FK Partizan 2023/24

    Nova epizoda Partizanovog podkasta da prekratite vreme do nastavka sezone. Napomena, prevod se uključuje pritiskom na dugme CC. Zaista prepručujem da pogledate, Bruno je sjajan sagovornik, jako zanimljive analize je izneo, puno interesantnih stvari o igri, Duljaju, igračima pojedinačno...
  9. Elric

    FK Partizan 2023/24

    Moram da pohvalim ovu akciju, kao neko ko je poslednjih nedelju dana pokušavao da izgura tu ideju, iako prvobitno nije nailazilo na razumevanja na kraju smo ipak uspeli da izguramo besplatan ulaz. Jednostavno, nema šta da se razmišlja, nama je svaka utakmica finale, na trećini smo prvenstva i...
  10. Elric

    FK Partizan 2023/24

    Lepo je biti navijač Partizana ovih dana, atmosfera na stadionu je izuzetno dobra od početka sezone i mislim da je to jako važno. Sećam se na primer 2011. kada smo osvajali ko zna koju titulu zaredom, pobeđivali protivnike sa po dva tri gola razlike pa je sa istoka i pogotovo zapada bilo...
  11. Elric

    FK Partizan 2023/24

    Evo celog razgovora, bilo je i drugih interesantnih tema, mislim da vredi poslušati po meni jedinog pravog Kapitena od odlaska Saše Ilića. Još jednom ističem da ne postoje reči kojima bih opisao svoje poštovanje prema njemu, profesionalnost, zalaganje, emociju. Što se tiče samog derbija, sve...
  12. Elric

    Letnji prelazni rok 2023

    Što se tiče prelaznog roka mislim da će doći još samo štoper. Nažalost, glavne želje i rešenja tokom ovog prelaznog roka (od početka) su zahvaljujući indolentnosti našeg kluba završili na drugim adresama. Nije se na vreme reagovalo kada je trebalo, odugovlačilo se i kako je vreme prolazilo tako...
  13. Elric

    FK Partizan 2023/24

    Vest o smeni Duljaja i povratku Save je spin Stojadinovića iz Žurnala, kojeg je na poziciju glavnog urednika Žurnala postavio Terzić. Isti čovek je pisao hvalospeve o Terziću, kako će njegovo ime biti upisano zlatnim slovima u istoriju, kao i tekst da li su kolači u Duljajevoj pekari besplatni...
  14. Elric

    Liga Konferencije 2023/24

    Nije baš dokle smo došli, jurili smo 0:2 protiv Azerkuraca i 2014. od 17og minuta na JNA, pa smo im stavili 3 komada do kraja. Ako je vest pisao Zoki Ivković onda ne bih stavljao prefiks jebeni, kako god se zvao medij, Ivković je jedan od retkih časnih, hrabrih i pravih novinara. Što se tiče...
  15. Elric

    Liga Konferencije 2023/24

    Sabah je definitivno u međuvremenu prodao najboljeg igrača Mikelsa, iznenadilo me je što ni u prvoj utakmici protiv nas nije bio u protokolu, sad vidim da je otišao u Arapski svet. Nije kao da nam je njegov izostanak pomogao u prvom meču, ali dobro je što su ostali bez najboljeg i najopasnijeg...
Top