Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од empty

  1. KK Partizan - uprava i marketing

    To nije moja poruka, vec je to Zeljkova poruka nama, jos na početku :D Naravno, razumemo se…pa kao sto rekoh, ja kao obican navijač mogu samo da pretpostavljam po nekoj (svojoj) logici. Suština mog posta je bilo, da ja zaista ne verujem da ce Zeljko da digne sidro sa trenerske klupe bez da je...
  2. KK Partizan - uprava i marketing

    Upravo tako. Željko je jedan jako, jakooo principijalan čovek, i kod njega je sve crno-belo (bukvalno sve od srca do stava). Primera za to je mnogo a jedan od je npr da nece voditi više reprezentaciju i to je izgovorio jos pre skoro 20 godina i ta prica je završena za njega, ne moze nista...
  3. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Prekid saradnje sa mts-om nam kratkoročno, u smislu zatvaranja budžeta, neodgovoara, ali dugorocno, u pogledu A licence i nezavisnosti od države, itekako odgovara.
  4. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Da malo ubijamo vreme posto nema ništa zanimljivo oko prelazaka :D Razmišljam vezano za Lesora, Pao je doveo njega pa Monteijunasa i navodno hteli Velesog. Znaci 3 ozbiljne petice planiraju. A nešto ne mislim da će Lesor da bude tu prva opcija….tako da naš crni brat ako bude skupio 15 min po...
  5. KK Partizan - transferi

    Ljudi, meni ovo liči na bacanje prašine u oči. Nemoj da govorimo o mezimici i koga su doveli tj preciznije nemoj da govorimo koje su plate tih pojačanja, odakle te pare kad imaju praznu halu, zasto je sad ok da igrači ne razumeju Mars na Drinu itd…nego bas dan posle tih dolazaka diže se hajp...
  6. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Sutra ćemo ih samleti
  7. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Isto, danas sam prosao pored barem 5 terena na svakom se igra. To znaci jedno....uspeli smo sta god da bude do kraja ove sezone :)
  8. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Bravo za sve ljude u hali juce...i navijace i igrace...bravo za Partizan. Imam utisak da smo vise napredovali kao tim u ove 4 EL utakmice nego za celu proslu sezonu u EC. Mislim da nam je poraz od Armania bio cak i koristan....momci su se pregrupisali, shvatili da nema zezanja i postali jos...
  9. KK Partizan - transferi

    Kad pogledam ovakav roster, nesto mislim da necemo nikog na 3 ni dovoditi a ne jos dvojicu. Ukoliko ostanu Zagorac i Trifunovic,oni ce pokrivati 3 plus Exum moze u defanzivi da pokrije ako neko ima bas neku jaku trojku. U tom slucaju doveli bi samo jos jednog visokog. Licno bih voleo i da...
  10. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    https://dalmatinskiportal.hr/sport/korona-na-gripama-pozitivno-vise-od-polovice-igraca-koji-su-igrali-protiv-partizana/120828
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mnogo polemisanja oko cene karte, za mene je ona logicna i ja bih isto uradio da sam na mestu rukovodstava. Zasto? Zato sto bi, kao sto je vec receno, onda sezonska izgubila smisao. Zato sto je to kompenzacija ali na rate za benefit koji imamo a to je da gledamo Zeljka i ovako mlad i potentan...
Top