Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Fantom slobode

  1. Fantom slobode

    Uprava i marketing

    I zvanična potvrda da nas je naprednjačka bagra izigrala sa pričom o ostavkama: http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/28794/partizan-skupstina-mozda-tek-u-junu Uništiće nam klub totalno...
  2. Fantom slobode

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ajd, pa neka nam je sa srecom pocetak priprema :D:
  3. Fantom slobode

    Uprava i marketing

    Neka se malo kiseli, valja se :D
  4. Fantom slobode

    JSL 2012/13

    Ja samo da cestitam momcima sto su mi doneli neopisivu srecu danas... Bravo momci, bravo Vuce... Jedva cekam da Vuk krene u pohod ka LS...
  5. Fantom slobode

    FK Partizan 2012/13

    Ja ne verujem sta sam upravo odgledao...:prekrsti Pa Secerovski je malo dete za Mutavog...
  6. Fantom slobode

    Sale Stanojević

    Uzivao sam u ovih pola sata intervjua, iako sam posle toga osetio neopisivu tugu, slicno kao posle one Saletove oprostajne konferencije... Sve na svetu bih dao da se Stanoje jednog dana vrati u Partizan... Mislim da je svakom Grobaru Sale Stanojevic ulepsao jedan period zivota i hvala mu na tome...
  7. Fantom slobode

    FK Partizan 2012/13

    Sramota je sta se radi jednoj legendi kakav je Zvonimir Vukic...
  8. Fantom slobode

    FK Partizan 2012/13

    Nadam se da ce Vermez probati Jojica na poziciji polulevo... Ima brzinu, pas, odlican udarac i idealno bi se dopunjavao sa Volkovom po levoj strani...
  9. Fantom slobode

    FK Partizan 2012/13

    Koji smo mi cirkus... Gomila vucibatina je unazadila ovaj klub, toliko da ce nam dugo trebati da se oporavimo i stanemo na noge... Sva sreca da su cigani jos vec raspad, inace bi mi pusili na sva tri fronta...
  10. Fantom slobode

    JSL 2012/13

    Pegla mi se od ovakvih alibi utakmica...
  11. Fantom slobode

    Liga šampiona 2012/13

    Moram reci da se slazem sa tvojom konstatacijom... Bia je jedna situacija kada je uputio loptu Mitrovicu, a ovaj ostao "kratak" i nije mogao da je primi, pa je Dzigi krajnje nervozno gestikulirao rukama (u fazonu: "Daj bre")... Mislim, to moze kad se igra ispred zgrade sa ortacima, ali u...
  12. Fantom slobode

    FK ĐurGarden 2011/12

    Zato je tu Tumba, majstor improvizacije...:wink: Radisa u spic, Zivkovic na stopera itd. :D
  13. Fantom slobode

    FK ĐurGarden 2011/12

    I ja se pridruzujem hvalospevima na racun Knezevica... Sva tri gola su bila lepa, posle izuzteno preciznih suteva... Jojic i Brasanac se namecu i bice mi izuzetno drago ako momci dobiju sansu ove sezone...
  14. Fantom slobode

    FK ĐurGarden 2011/12

    Apsolutno... Sve ostalo moze da se potkrpi, ali stoper je must buy...
  15. Fantom slobode

    Superliga Srbije 2012.

    Junaci, Vlado, svaka vam cast i naklon do poda kroz sta ste sve prosli da bi nam doneli veliku radost...:respect Hvala ti Crno-bela ljubavi :D:
Top