Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од FedEx

  1. FedEx

    Hokejaški klub Partizan

    mondo mts...
  2. FedEx

    Liga Evrope 2009/10

    Bravo Partizane!:clap
  3. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    Nista necu pisati, sve je napisano... Samo cu cestitati Kipranima! A nasa katastrofa dobija na tezini kada se zna sledece... Bas, ali bas smo sjebali stvar...
  4. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    ^ pa naravno da sam ponosan... Steta sto Obradovic nije otisao u Barsu, onda kada se pricalo da se ista za njega interesuje! :banghead
  5. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    E da, dobro si nam rekao... Bas sam PONOSAN sto je clan jebenog junajteda!:banghead:banghead
  6. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    Kako mi se mesaju osecanja, to je neverovatno! Prvo me preplavi neki optimizam i pozitivna energija... Imamo bolje igrace od njih, goru utakmicu od ove na Kipru ne mozemo odigrati, Jug ce ih nositi celu utamicu i imamo jebenih 90 min da ''izvucemo'' stvar! A onda posle tog optimizma me totalno...
  7. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    Cestitke Kipranima! Na terenu je kriminalno odigrano i igraci trebaju da se zapitaju zasto se to desilo! Kod dva (smesno) primljena gola, niko umesto njih nije mogao da skoci i izbije tu jebenu loptu! Ako se trazi krivac, to su igraci i niko drugi! Iznenadjen sam napadima nekih na Fejsu! Covek...
  8. FedEx

    KK Partizan 2009/10

    Eeee boksa boksa naivni dečače...:D
  9. FedEx

    KK Partizan 2009/10

    Da, sad sam i ja proverio... Postavio sam ono od 19-og jula, jer sam taj imao u kompu... Evo i za danasnji dan! Mada, nije potpuno isto... Da se primetiti jedna razlika - broj dana u blokadi...:D
  10. FedEx

    KK Partizan 2009/10

    Nije prijatno ali to nam je sto nam je... Ovo je za 19. jul... Oko 4 mil e!
  11. FedEx

    Evroliga 2009/10

    :D Dobar si... Gazda i KKP su objasnili zasto ih do sada vec nismo rasturili i zasto ne trebamo da se toliko primamo na ova glasanja!
  12. FedEx

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Lasme nije prosao na ''letnjoj ligi'', i konacno je u Makabiju (ugovor na 1+1)... http://www.euroleague.net/euroleaguenews/transactions/2009-10-signings/i/54900/3694/maccabi-lasme-anderson-come-aboard
  13. FedEx

    KK Partizan 2009/10

    Trip hvala za sve sto si dao Partizanu i puno srece u Spaniji! Pravi klub za nastavak karijere...:clap
  14. FedEx

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Lasme na ''NBA summer league 2009''... http://www.nba.com/summerleague2009/players/index.jsp?player=stephane_lasme tesko da ce do ugovora preko bare...
  15. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    Odlicno! Ne moze bolje....
Top