Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од FgugiJ

  1. FgugiJ

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    За оне који нису знали, Кежман је био део нашег Југа пре него што је постао професионални фудбалер, и једном приликом је рекао да је се и тукао због Партизана, али као то не препоручује млађим генерацијама :) И као такав Гробар, њему су врата увек отворена, и ако му је се указала прилика, да из...
  2. FgugiJ

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    5.11.2010. је била прва промоција књиге о Милутину Шошкићу ван Београда, и то у Горњем Милановцу. Сасвим пристојан број људи је дошао на промоцију, углавном старији људи, који су имали ту срећу да уживо гледају Шолета на терену. Поред јунака књиге, Милутина Шошкића био је и аутор књиге Вања...
  3. FgugiJ

    Dres Partizana - nekada i sada

    Ја сам узео црну мајицу, није лоша, видео сам и да је качкет добар. А на мајици не пише да је бред Партизан, већ УЕФА ЛШ! А и цене су ја мислим високе, за наше услове...а онај дукс има само на једној страни мали лого ЛШ и мали грб Партизана, и кошта 4500 дин.!!! А нешто што ме још нервира јесте...
  4. FgugiJ

    FK Partizan 2010/11

    Девојка што је у доњем ћошку је из Горњег Милановца, иначе моја комшиница :) она је партизановка, игра добро у Машинцу...жао ми је што немамо добар ( ако уопште имамо ) женски фк Партизан, она би ту сигурно била међу бољима. Поздравњам је овим путем и завидим јој много, што се сликала са играчима :)
  5. FgugiJ

    ŽKK Partizan

    Док је тихи бојкот у мушкој селекцији клуба, сва подршка девојкама :D
  6. FgugiJ

    Prelazni rok, leto 2010

    Ја мислим да ће тако и бити, он је ја мислим и сад бољи од Радише, само што је неискусан. Али треба га форсирати, са неколико добрих одбрана порасла би му цена дупло...а и следеће године би имали одличног голамна, са искуством играња у Лиги Шампиона. Тако да ако хоћемо да купимо голмана, боље...
  7. FgugiJ

    VК Partizan, PK Partizan

    Па он је нас контактирао а не ми њега, тако да мислим да ће бити нешто, искусан је, што је велики плус.
  8. FgugiJ

    Prelazni rok 2010.

    Не кривите Гробаре безвезе, кад сви знате да они нису криви за Дулетов одлазак. И нико није тражио да било ко из клуба оде, само су тражили поштовање!
  9. FgugiJ

    Prelazni rok 2010.

    @Macak-Zemun Мислио сам на ону испалу због карти, знаш и сам да није било организованог навијања при крају ове сезоне, а како се прича, ако ови из управе не ураде нешто поводом тога, неће бити организованог навијања ни следеће године. А сигуран сам да знаш да није исто кад је нешто организовано...
  10. FgugiJ

    Prelazni rok 2010.

    Нажалост, дође и тај дан... Дуле, ХВАЛА ти за све ове године које си провео у Партизану, на свим титулама, на конференцијама на којима никада ниси дао да неко вређа Партизан, хвала ти на свему. Велико ХВАЛА!!! Јесте да бих сада требао да будем тужан што одлази, али нисам баш. Зато што знам...
  11. FgugiJ

    KK Partizan 2010/11

    Пошто је сигурно да остају Марић и Весели, са њима и Ђекић, Митровић и Синовец, а вероватно и Божић и Кецман на челу са Дулетом Вујошевић ја мислим да не треба да страхујемо. Прошле године смо остали без прве петорке и ево шта смо направили. А оно што је такође важно, јесте сукоб са навијачима...
  12. FgugiJ

    Prelazni rok, leto 2010

    А што ће нам Дијара по крилу кад је много убојитији као класичан шпиц? Јесте да смо га сви заволели за ове 3 године колико је код нас, али ако има жељу да иде и да се колико-толико финансијски обезбеди, зашто да остане? Дао је пуно Партизану, и то никада нећемо заборавити, а не само што га ми...
  13. FgugiJ

    VК Partizan, PK Partizan

    Па сигурно је да би нам био од велике користи, али ја мислим да је то нереално. Ове године смањујемо буџет за 30% а он има велика примања која ми не можемо да исфинансирамо, а неће му бити тешко да нађе клуб који може да га подмири. Свака му част за потез, а потез Про Река само говори колико су...
  14. FgugiJ

    Liga šampiona 2010/11

    У реду је то, него кажем када би Партизан гостовао тамо, из безбедносних разлога сам сигуран да не би пустили навијаче који долазе организовано, а не би их био мали број.
  15. FgugiJ

    Liga šampiona 2010/11

    Још играчи ни на одмор нису отишли, још нису ни припреме почеле, још не знамо ни са којим ћемо тимом да наступамо у квалификацијам, а ви већ причате о 4. рунди квалификација. Спустите се мало на земљу, исто овако је било и прошле године, сви знамо шта се десило. Оно што је најважније је да...
Top