Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Floppy

  1. Floppy

    KK Partizan - transferi

    Ali ova prica mi je najjaca "mozemo svakome da damo 85 poena". Pa ne zavisi broj poena samo od kvaliteta napada, mnogo vise zavisi od broja napada - ako ti je odbrana losa primas brze koseve i imas vise napada pa samim tim dajes vise poena. Gubis meceve zbog lose odbrane a pricas "e nema veze...
  2. Floppy

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zna li se je li Kaboklo vec registrovan za EL?
  3. Floppy

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Raznorazni. Bilo je i naslova "najvece pojacanje u istoriji". Mada kad mu se pogleda NBA CV nije ni cudo, a siguran sam da je najskuplji igrac u timu. Nadam se da nisam u pravu, ali sve mi smrdi na nekadasnjeg Trinkijerijevog centra koji je takodje bio "najvece pojacanje" tada.
  4. Floppy

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nije, nejasan sam bio. Samo je toliko los u svim segmentima i dalje, da sad vec ozbiljno zabrinjava da ce biti potpuno neupotrebljiv.
  5. Floppy

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sasvim dovoljno za nekog ko je najavljivan kao najbolji centar u EL
  6. Floppy

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ukratko, dobili Andjusica, izgubili Kaminskog
  7. Floppy

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pitanje je samo da li se ambicije u klubu poklapaju sa nasim ambicijama, a to je napad na Euroligu. Ruku na srce to sa ovim timom nije moguce, uz ne znam kakav napredak i magiju Zoca. Jednostavno druge ekipe u EL su se pojacale, a mi u najboljem slucaju sa ovim rosterom mozemo biti na slicnom...
  8. Floppy

    KK Partizan - transferi

    Na ovog Tulja se svi lozite kao da je Zoc licno, a lik ocigledno vise nema direktne informacije iz kluba, samo mudruje u prazno i uspesno vas lozi.
  9. Floppy

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Da se Euroliga osvaja tako sto samo dovedes na papiru najbolji (najskuplji) tim, onda bi sve bilo mnogo prostije i dosadnije. Tu znamo svi postoji jos mnogo faktora na koje mi u sustini racunamo a ne na najjaci roster (ne za osvajanje EL vec za sto bolji plasman, top8 ili F4 pa dokle doguraju)...
  10. Floppy

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Posle ovog posta sam prestao da pisem jer su me svi na forumu pljuvali. Samo toliko...
  11. Floppy

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Da ne bude da svi hvale, ja cu jednu kritiku. Posle svakog meca zelim da napisem, pa nikako da se nakanim, ali evo sad cu: Avramovic je najgori i najneinteligentniji igrac ove ekipe! Kostace nas zivaca ove sezone samo tako, i jedini podseca na one tuzne sezone kad nam je puna ekipa bila...
  12. Floppy

    KK Partizan NIS – Anadolu Efes S.K (oproštaj kapitena od crno-belog dresa)

    Rade Bodiroga Zagorac i epizoda "kako pobediti evropskog sampiona sa 1 cetvorkom i 0 petica"
  13. Floppy

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Bilo bi dobro da Glas ostane. Strasan potencijal, Zoc to zna cim ga drzi u timu i dalje. Sa njim bismo spolja bili definitivno popunjeni. Ispod kosa ocekujemo svi da ce doci startna petica. Balsa kao bek ap centar skroz solidan (pogotovo defanzivno), a vidimo da i Smajli pokriva 5 odlicno...
  14. Floppy

    Radio Mileva, Leto 2021.

    Zanimljivo da na istoj poziciji imamo Holendera, koji je slicnih godina, karakteristika, vrednosti (cak na transfermarktu vredi vise), i placen je slicno. A ne vidimo ga kao previse upotrebljivog. Nadam se da ce Menig pokazati vise. Svakako niti je bomba niti treba ocekivati cudo.
  15. Floppy

    Liga konferencija 2021/22.

    Zdjelaru naklon do poda! Ovoj ekipi pod hitno fale rezervni stoper, desni bek, krilo i rezervni spic. Ako uopste misle da igraju na dva fronta.
Top