Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од frederick house

  1. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    eto to je i neka moja racunica u glavi, bravo za brata hrvata :D
  2. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    da da , u cetvorouglu smo mi najbolji, neko je vec postavio tabelu za tu situaciju ali ipak da bi se doslo do toga treba da se poklopi jos 7 rezultata ( mada nije ni to toliko nemoguce )
  3. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    tako je , pao sam na kladionici tad , dobro me podseti :)
  4. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I sad krece serija od najmanje dve pobede u play inu i velika borba u play offu za novo putovanje za Berlin :) 9 mesto je bukvalno u domenu naucne fantastike iz razloga jer je efes oduvao baskoniu velikom razlikom prosle nedelje pa trougao sa te dve ekipe nam ne donosi nista mimo 10-og mesta (...
  5. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kako ne treba kad i dalje postoji sansa da budemo i deveti, i to vrlo realna sansa :) a i mi bez digitrona ne mozemo, ne bi ti bilo bilo to :) Prevalis toliki put, kad pobedis sve zaboravis, ali poraz bas bas boli..zaista neshvatljiva poslednja četvrtina, da probamo ovako da grešimo ne bi...
  6. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da mi odradjujemo nas posao pa nas drugi nece interesovati.. Krenuo na za mene "gostovanje", zaredjah fino u zadnje vreme..Ne mogu da iscekam izlazak naših i posebno Zeljka na parket .. Stigao Zek , hoce li i koliko ce moci....
  7. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hendikep u rangu neigranja Tsalkisa nama :)
  8. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nista dok svi ne objave naslov Partizan mora da zgazi " osakaceni" Real...
  9. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ajdeeeee breeee, samo je pobeda bitna... Bilo je mnogo propusta ali potpuno nebitno u ovom trenutku .. Bravo Tenk, bravo Bruno, Kep, bravo Douzer za izmisljeni kos na kraju, bravo svi ! bravo Grobari za navijanje , bravo Zoc za potpis :)
  10. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Smajli je kljuc, dosta dugo ga cekamo, vreme je !
  11. frederick house

    FK Partizan 2023/24

    ja mislim da pored ovog ofsajda , faula koji je prethodio prvom golu, penalu koji nije sviran, sudjenjem u derbiju bas ne bi smeli nista ruzno da kazemo za bilo kojeg naseg fudbalera iako su dostini fudbalski kvaliteti upitni. Nije da nista od ovoga nije ocekivano, ali bas sam ispizdio juce kao...
  12. frederick house

    FK Partizan 2023/24

    pa po tvome ispade da smo sve trebali da dobijemo. Mozda je i na cmarakani kiks 2:2..
  13. frederick house

    FK Partizan 2023/24

    moj brate , zasto da se bojimo bilo cega. Momcima svaka cast , sto se kvaliteta tice veoma smo ograniceni, posebno pozadi, ali na trudu i borbi nemam nikakvih zamerki. Prosli smo svasta, doziveli svasta, da ne uzmemo bod do kraja ja skidam kapu Igoru i ovim momcima.. Proci ce nekad i ovo.. Meni...
  14. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ubise nas prevelika očekivanja posle prosle sezone..i sve to bi bilo ok da monah nije ispalio..jednostavno, nesto ne stima, previse je ovo meceva na jednu loptu a svaki put poraz ( mimo starta sezone i 3 pobede , fener, pao, Monako)..Zeljkova kratka izjava posle meca to govori..i ja sam bio...
  15. frederick house

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dobri smo, ima nas dosta, grmi : " mirota , mirota , pusi kurac mirota" :D
Top