Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од fudbal011

  1. fudbal011

    VК Partizan, PK Partizan

    Izgubili smo od mladosti iz zagreba 7-14 u jadranskoj ligi u nekoj grupi od 9-12. mesta. Nisam ni znao da se ta liga i dalje igra.
  2. fudbal011

    Odbojkaški klub Partizan

    Pobedili smo Spartak 3-0 u prvoj utakmici četvrtfinala plej ofa. Drugi meč u Subotici u subotu.
  3. fudbal011

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da dobijemo još neku utakmicu do kraja i ja zadovoljan. Ne moramo ni da igramo plej in što se mene tiče kad već ne možemo biti bar osmi. Dodatni stresevi sa ovim španskim ciganima mi ne trebaju.
  4. fudbal011

    FK Partizan 2023/24

    U meridijanu je kvota 3 na nas a 1.30 na ciganiju za osvajanje titule. Znači više od pola prvenstva je odigrano, pritom mi smo prvi na tabeli. Ima li to igde još u svetu sem u ovoj našoj usranoj ligi?
  5. fudbal011

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Treba baš imati konjske živce za ovaj sport. Primili smo 38 trojki na poslednje tri utakmice.
  6. fudbal011

    VК Partizan, PK Partizan

    U polufinalu igramo protiv nbg-a 2.decembra. Nije određeno još ko će organizovati turnir.
  7. fudbal011

    ПАОК

    Još im je naš Sale Ilić dodatno ulepšao dan pošto je kao gost sa svojim atromitosom pobedio arisa u solunu 1:3.
  8. fudbal011

    VК Partizan, PK Partizan

    Izgubili smo još jednom od Šapca, ovog puta 11:13. Teško da ćemo i do plej ofa ove sezone a kamoli nešto više. Mada to je sada i najmanje bitno s obzirom šta nam radi ova nazadnjačka bagra.
  9. fudbal011

    VК Partizan, PK Partizan

    5. kolo: Partizan-Stari grad 17:12
  10. fudbal011

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hrabri mutant ipak nije izdržao do kraja
  11. fudbal011

    VК Partizan, PK Partizan

    Pobeda protiv Proletera u Zrenjaninu 11:15. Treći smo na tabeli u našoj grupi sa skorom 2-2.
  12. fudbal011

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jebeni produžeci. Jel moguće da neće da se okrene na našu stranu nikad. Prvo bursa, pa baskonija, pa valensija i sad ovi cigani. Bolje mi je da smo izgubili kao prošle godine 30 razlike sa 6 igrača u ekipi nego ovako.
  13. fudbal011

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Navodno sport klub nije ispoštovao dogovoreno sa Mićom Berićem i zato ga nema više tamo. Najlogičnije mi je da je nešto u vezi sa novcem.
  14. fudbal011

    FK Partizan 2023/24

    Čak je i onaj ludi dejan anđus svojevremeno javno apelovao da se iz ofke ne brukaju sa tim i da skinu sa stadiona natpise osvojenih titula originalnog Bsk-a. Mada ne bi me čudilo da je i on u međuvremenu promenio mišljenje o tome.
  15. fudbal011

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I to dve od mutanata iz železnika. Poserem se na takav makabi i njihov vruć teren.
Top