Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од GandraSu

  1. GandraSu

    Zimska Radio Mileva 2017

    Ovo može biti ili mafijaški dil ili osveta svevladajućih.Nema ni jednog razumnog objašnjenja da ovaj "pojača" Partizan. Drugo: lik izgleda ima problema sa glavom jer kako može sam sebi ovo učiniti,pretpostavljajući valda reakciju partizanovaca. Ja sam malo starijeg kova pa sam preživeo milka...
  2. GandraSu

    Zimska Radio Mileva 2017

    Sa napadačem se ne smemo igrati odmah me asocira na prokletu petržalku.Pametan se uči na greškama.
  3. GandraSu

    Zimska Radio Mileva 2017

    Opa , Ivica se ne šali. Još ona zverina iz Kazahstana i ko će dočekati nastavak prvenstva?
  4. GandraSu

    FK Partizan 2017/18

    Odigrasmo baš loše. Nama fali ta "konekcija" kako reče Đukić, između linija u timu tj. sredine i špica. Na tome će nadam se ozbiljno raditi u pauzi. Par puta vidiš našeg igrača kako srlja kroz dva cigana a nigde ostalih da se ponude,da pomognu.Ovaj delija-čokot će pomračiti slavu maja i...
  5. GandraSu

    Zimska Radio Mileva 2017

    Može biti jedino tako da Partizanu čisto 2,5m. Da kažemo da je super pa baš i nije. Kad će već jednom završiti taj kancer menadžerisanja? Uefa je tako nešto najavljivala... Da li je na pomolu nova bitka sa ciganima( za Stojiljkovića)? Mi smo u dobro s Bragom,sarađivali smo za Miljkona...
  6. GandraSu

    FK Partizan 2017/18

    Igrajte tvrdo, "gadno" i na rezultat.Žgadija će pretpostavljam želeti da nam vrati za muke od prošle(i ranijih) sezona misleći da je dostigla taj nivo. To čekajmo , nek sagore i udri ko mađare. Remi nije poželjan ali nije ni smak sveta.
  7. GandraSu

    Zimska Radio Mileva 2017

    Ko je Bassem Morsy ? Spominjan kao egipatska mašina za golove :confused
  8. GandraSu

    Zimska Radio Mileva 2017

    Dajte sliku Tošića sa šalom makar iz prvog dolaska kod nas :D
  9. GandraSu

    Zimska Radio Mileva 2017

    Derbi je derbi al Mileva je Mileva.
  10. GandraSu

    Zimska Radio Mileva 2017

    Ja takve igrače koji nisu pronašli klub a sada je dobar i Partizan ne bih ni razmatrao. Nisi hteo na početku a još nam je i gorelo na štoperu a sad bi da te vide u LE-hvala doviđenja.Još ako je ovakav slučaj kao što kaže kolega Stojanče tek onda veliko doviđenja.Uputiti ga u komšiluk kod...
  11. GandraSu

    Zimska Radio Mileva 2017

    Piše se opet o dolasku štopera Mitrovića (bio aktuelan na početku p.r). Navodno nije pronašao klub a mi užli u LE pa...eto.
  12. GandraSu

    Liga Evropa 2017/18

    U suštini nije loše,bar se možemo nadati. Uz pristojna pojačanja,proleće,što da ne.
  13. GandraSu

    Liga Evropa 2017/18

    Ne mogu iz iste zemlje u istu grupu.
  14. GandraSu

    Liga Evropa 2017/18

    Auuu kakvo deranje "orbanovaca". Evo svanulo a ja još u šoku :D.Ja ne pamtim ovako odigranu "simfoniju" Partizana kada nam sezona zavisi od toga. Žrebom neću da se opterećujem ,hoću da uživam do nedelje.Mi smo valda jedini klub na svetu koji sa "neprijateljskom " upravom postiže ovakve uspehe...
  15. GandraSu

    Liga Evropa 2017/18

    Kolega MAK fudbal je divna i nepredvidiva igra i na našu sreću lopta je još uvek okrugla. Makar da se u to uzdamo da će naš Partizan proći dalje :ziveli
Top