Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Garfield22

  1. Garfield22

    ABA-liga 2011/12

    Raduljica kao Brajant, skoro pola poena je dao za ekipu.
  2. Garfield22

    ПАОК

    Znaci situacija je krajnje alarmantna. Valjda ce biti u 5 ove sezone, mada ne ide nesto u prvenstvu. Golmani su im najjaci.
  3. Garfield22

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Stavi sve sto imas. Bilo je uzivanje gledati kako se Vesa Petrovic i kasnije Fred House bacaju po parketu, a i u reklame :D
  4. Garfield22

    KK Partizan 2011/12

    To bese onaj lik 'ako ne moze f4, bar top8'. Zanimljiv neki covek.
  5. Garfield22

    ПАОК

    Mislim da Kontreras ide u Colo Colo. A malo su uzeli za Vieirinhu s obzirom da 30% ide Portu. Prica se da ce jos neko otici zbog dugova. drumo daj neki izvestaj :D
  6. Garfield22

    KK Partizan 2011/12

    Kakav odgovor za Jerry Johnsona Mogao bih da gledam coveka ceo dan, trebala je emisija da se produzi bar jos 2 sata :D
  7. Garfield22

    KK Partizan 2011/12

    Za Bogdanovica mi je neko rekao da ima problema sa ponasanjem. E sad sta radi ne znam, ali izgleda ako nastavi tako nece se naigrati u prvom timu. A oko Djekica je mnogo puta diskutovano. Ne znam samo kako neko moze da krivi Vladu za njegov neuspeh.
  8. Garfield22

    KK Partizan 2011/12

    I Jaramaza i Jaramaza. Ne idu jedan bez drugog.
  9. Garfield22

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Dzon Travolta jebote. Bagerista Dzo :buhaha
  10. Garfield22

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Svi ste gledali Dacica u epizodi 'znaci brdo, znaci planine'. E sad ima jedan sjajan komentar koji oslikava ovu situaciju.
  11. Garfield22

    ПАОК

    Basket Paok Aris 92-87 http://www.youtube.com/watch?v=1R0nkyyG3Fs&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=JZG2QvFqQyE
  12. Garfield22

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Nabavite neki ormar za KZS.
  13. Garfield22

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Specijalno za Snajdera http://www.youtube.com/watch?v=lunkD0oeyos
  14. Garfield22

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ipak je ekpres lonac pobedio :D Kako vreme sporo prolazi kad nema nikakvih vesti. Da li si svestan da bi imali mnogo vece uspehe da imamo normalnu upravu. Krstajic je verovatno kriv sto nije imao normalne uslove da radi. Od kako je uveden novi sistem kvalifikacija svaki ali svaki put smo mogli...
  15. Garfield22

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Sto se mene tice nek pomeri i za januar, samo nek iznese sve ali bukvalno sve.
Top