Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Generalni Sekretar

  1. Generalni Sekretar

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pusti nas tih bajki o finansiranju klubova koje su prastare i odavno... Pusti nas priča koje svi znamo... Reci ti nama nešto o otpisivanju kamata, teranju državnih firmi na finansiranje jednog a ucene i pritisci na drugog "državnog projekta"... Objasni nam ko stoji iza ultrakopa, ko je gazda...
  2. Generalni Sekretar

    Uprava i marketing

    Jesu li gotovi novi reflektori?
  3. Generalni Sekretar

    Uprava i marketing

    „Zašto ne nosim Partizanov dres na utakmice Partizana“ Odjeci evropske premijere fudbalskog kluba u novoj sezoni se i dalje ne smiruju. I umesto da se priča o objektivno jednom od najboljih izdanja Partizana na otvaranju sezone u novijoj istoriji (istini za volju, za potpun utisak je falio još...
  4. Generalni Sekretar

    Kolumna dopisnika Kišprdilova

    Poštovane sestre i braćo, dame i gospodo, građanke i građani, Poslednjih dana svedoci smo da je protiv našeg košarkaškog kluba ustalo kuso i repato, što priznaćete i sami i nije neka novost i nešto na čega nismo navikli, ali ono što me je ponukalo da napišem ovih par redova jeste autorski tekst...
  5. Generalni Sekretar

    Partizan i mediji

  6. Generalni Sekretar

    Liga Evropa 2017/18

    46 minuta svog života sam izgubio da bih kupio dve karte za kolegine klince. Vrhunac je bio, pošto za svaku kartu mora pojedinačna uplata, kada su me zvali iz ticketline da mi kažu da sam uplatio 100 dinara manje, predvideo da treba pojedinačna rezervacija za obe karte ponaosob. Pitam gospođu...
  7. Generalni Sekretar

    Liga Evropa 2017/18

    #JNAtečeka Ajmo PARTIZANŠTINO!!!
  8. Generalni Sekretar

    Liga Evropa 2017/18

    Nemoj njega, neće izdržati reflektor :D
  9. Generalni Sekretar

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    NISI LAŽNI DEGENERIK, ALI JESI I DEGENERISANI LAŽOV! Odgovor skraćenom gazdi-legendi-Ćokiju na izrečene bljuvotine na „srećnoj“ Happy TV dana 15.11.2017, kao i pojašnjenje zašto je on zapravo toliko skraćen. Izvesni Nebojša dr Čović, kome niko niko ne može da zabrani da FMP zove Crvena...
  10. Generalni Sekretar

    KK Partizan 2016/17

    Evo da ti ja odgovorim pošto je Tulja princezica i to rečnikom navijača... Čobane nevaspitani, ima ovde i žena i ne moraju one da čitaju o gutanju sperme i sličnim sranjima jer si ti pravi navijač a mi ostali pičke koje aminuju poteze izdajnika i idu od sendviča do uniforme komunalca... Vidim...
Top