Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од geo99

  1. geo99

    FK Partizan 2023/24

    Ко год прозива Дуљаја и играче, какви год да су, треба дебело да се запита. Као да се не зна ко је крив за све ово годинама уназад.
  2. geo99

    FK Partizan 2023/24

    Света је рекао да ће тренирати, и да ће сутра одлучити да ли ће играти. Уф, има наде!!!
  3. geo99

    FK Partizan 2023/24

    Освајамо све.
  4. geo99

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Опростите, али пола вас овде је оболело. Јеботе прва утакмица, једно од тежих ако не и најтежих гостовања и одмах дрвље и камење. Смирите се више. Брате толико година пратите спорт и не капирате како све функционише. Ок није баш најбоље, али за све добре ствари треба времена. Екипа треба да се...
  5. geo99

    Liga Konferencije 2023/24

    Стварно не могу да верујем да вам је довољан један пораз да се овако посерете по свом клубу. И то не само за фудбал, него за сваки спорт. Ја све разумем, као дављеници се хватамо за последњу сламку, али ово је срамота шта пишете. Ок, да је било лоше - лоше је, заиста се ово није очекивало...
  6. geo99

    FK Partizan 2023/24

    они ни не желе да ми дођемо, па ти види шта је боље.........
  7. geo99

    Liga Konferencije 2023/24

    Не разумем уопште овај коментар. Океј, Вама је мука, али како то било шта мења? Јел ћемо сад магично да се телепортујемо у ЛШ због овога што сте рекли? Дајте молим Вас, нисмо ми мезимица, освестите се. Ту смо где смо, у каквој год ситуацији - морамо се борити најбоље што знамо и умемо, то нам...
  8. geo99

    FK Partizan 2023/24

    Мислим да сте погрешно протумачили овај коментар. Није нигде споменуто да ће се укидањем прилива новца од навијача отерати управа. Да је то могуће, већ одавно не би имали таквих проблема (у идеалном сценарију). Мислим да је просто поента да ако су ту, не морају још и приход од нас да узимају...
  9. geo99

    FK Partizan 2023/24

    Слободно ме разапните, али одлична утакмица за прву у сезони. Има наравно мана, али тим је нов треба се уиграти и наштимовати. Ако смо сада овакви, шта ће тек бити - пустите машти на вољу. Што се суђења тиче и свега осталог на овој утакмици и ван утакмице ово је чиста голгота и касапљење. Језиво...
  10. geo99

    Letnji prelazni rok 2023

    слажем се, и било би заиста супер када би људи са себе скинули све те предрасуде и зебње у смислу да не желе да долазе док су они ту разумем и њих и њихову страну, али сматрам да мало шта може да се постигне таквим размишљањем то је и поента, мора да се долази да би направили нешто добро, јер...
  11. geo99

    Letnji prelazni rok 2023

    По мом мишљењу од два динара, просто је непотребно нервирати се или очекивати више било шта од нашег клуба у овим условима...Нашем двојцу ВВ није битно што смо завршили четврти, боли их уво јер то никако не утиче на њих. Ухљебили су се у клубу и дупе им је чврсто залепљено за фотељу, ма шта год...
  12. geo99

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Јако ми је жао што ово пишем, не желим никога да увредим, само желим да питам нешто. Да ли сте бре ви људи нормални? Шта сте се потпалили и уплашили? Знате ли можда ко нама на клупи седи побогу, да ли је уопште потребно да вас неко подсећа на то. Жељко ће то лагано да испланира и врхунски ће да...
Top