Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од GNBG

  1. GNBG

    FK Partizan 2023/24

    link Ima dosta strimova dostupnih na ovom linku, samo izaberite ispod
  2. GNBG

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Na ovom sajtu imate uvek izlistane skoro sve dostupne strimove, vec neko vreme koristim bez problema. Uzivo Utakmica Vidim da ljudi stalno traze pa reko da se izbegne mucenje, prastajte ako nije mesto za ovo.
  3. GNBG

    FK Partizan 2023/24

    Suska se nesto oko zastava sto se tice Juga, ja se najiskrenije nadam da to nije istina.. Samo sto sam ih pohvalio... Nije nikakav inside info, bar ne za sada ali da ne skrecem sa teme puno. (Ako sam vec skrenuo previse, moderacijo prastaj) Ovo za Teleoptik mi se iskreno svidja @vernijug1, ako...
  4. GNBG

    Uprava i marketing

    Mogu slobodno da dodam da nisi jedini koji je prilazio, pogotovo ispred stadiona kad smo dosli. Momci su vecinu, ako ne i sve predloge uvazili. Nisam ocekivao ovoliko ljudi da budem iskreno, bravo za sve koji su bili sa nama! Jeste, bilo je nekih pojedinacnih ispada ali mnogo bolja atmosfera...
  5. GNBG

    FK Partizan 2022/23.

    Da li si ti realan? Sram te bilo. Po cenu i da dobijem ban ali ovako nesto da se dopusti da napise, a vrlo dobro se zna sta smo sve prosli tamo je sramota. Toliko od mene, necu se upustati u dalju raspravu.
  6. GNBG

    FK Partizan 2019/20

    Neki link?
  7. GNBG

    FK Partizan 2018/19

    Stream - click me
  8. GNBG

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Samo hrabro - samo borbeno. Cak i ako ne daj Boze izgube, ako bude hrabro i borbeno ne zameram.
  9. GNBG

    Liga Evrope 2013/14

    Da bar oni nesrecnici napravise neki skandal pa da nam stave jedno 2 do 3 godine bez evrope, da se ne brukamo bez veze. A i kakve smo kurate srece, ima sutra da nas izvuku iz onih 30 ekipa.
  10. GNBG

    Liga Evrope 2013/14

    Ma idemo dalje, ima da im uvalimo dva komada tamo, samo da neko ne pocrveni opet.
  11. GNBG

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ja ne znam sto su ljudi toliko protiv Zileta. On je decko parvi grobar i ceka svoju sansu vec duzi niz godina. Ja nemam nista protiv da ga vidim na golu dok se Lukac ne oporavi. (nadam se brzo) Cak sam sinoc bio uveren da ce da skine penal, al' jebiga. On nema cak ni dvocifren broj nastupa za...
  12. GNBG

    Liga Evrope 2013/14

    Nemoj biti prilicno, budi sto posto siguran. To neki ne mogu da shvate ali jeste tako, nekima je cudno al opet to nista nece promeniti. On (oni) imaju akreditaciju i samim tim pristup atletskoj stazi i oba ona prolaza dole. Pa sta mislite kako svaki put ulaze sa onim kolima ko pratnja za...
  13. GNBG

    Liga Evrope 2013/14

    Ma mene najvise brine ako Mitar ne bude u prvih 11 za sl. utakmicu, a ako ode iz kluba pa mi gol necemo dati iz igre nikad.
  14. GNBG

    Uprava i marketing

    Nemaju samo ta dva prihoda, to ti kazem jer znam iz prve ruke. Al' necu u detalje ovako javno, pokrenuce se opsta diskusija.
  15. GNBG

    Liga Evrope 2013/14

    Sve u svemu pojesce nas bugari.
Top