Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Goginhosa

  1. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Dao kurcic alekspeder pare za licencu i upozorio da gmaz debeli ne talasa previse. Iskompleksirala ga siptarka neki dan i ona sa malte, sad ce da se izivljava cim se vrati. Upravi jebem majku mrtvu, raspali se od bolescina najgorih da Bog da.
  2. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    koliko se bijedno osjecam. Katastrofa
  3. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    ja sam davno rekao da za mene vise legendi nema. Ko god ne stane u odbranu Partizana od nasih bivsih igraca, nek mi se napusi kurca eto.
  4. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Oni su sampioni statistike, poluvremena, cetvrtina itd. Majku im jebem raspalu.
  5. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Zaboravih i nesrecnog nadja da opljunem i njegove izjave. Sta kaze ”mi smo svi drugari”, jebali te ti tvoji takvi ciganski drugari u bulju klosarcino.
  6. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    madjija, coravi, pickousti, to je slika i prilika danasnje Srbije. Kradi, muljaj, lazi, petljaj, to je Srbija kakvu ova tri lika zele, jer to je njihov teren. Majku im jebem mrtvu svima. Poseban pozdrav onoj pickurini od komentatora na areni koji je zdusno i otvoreno navijao za crvenu kurvetinu...
  7. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Danima se diskutuje ”a kad ce tribina ovo, a kad ce tribina ono”, s druge strane cutura nudi neki kontakt koji ce nas povezati sa kontaktom koji ce nam dati megafon da povedemo navijanje. Sve me to podsjeca kao kad je iza rata dosao moj dragi rodjak iz Floride, pa kaze meni:”kad su stisli sa...
  8. Goginhosa

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kuka veliki limar menadzer kako tesko isplacuju plate. Pizda ti materina snsovska, tvoj je jedini posao da brines o tome dzukelo.
  9. Goginhosa

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    gdje ima snimak izjave?
  10. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Licno u ovoj ligi kakva je nakaradna ja nemam sta da zamjeram. Igramo koliko mozemo i koliko nam dozvole. Mene brine jedino Evropa, koje god takmicenje da bude, mi smo totalni autsajderi protiv svakog tima. Oni danci mrtvi nas ugazise prosle sezone, a mi nista bolji nismo u odnosu na te...
  11. Goginhosa

    Uprava i marketing

    Matoro govedo i veprina su FK Partizan svukli na najnize grane. Pa i ono govno limarsko nekad se brecne kontra gazde, za razliku od ove dvojice. Jebem li im svima familiju kompletnu rak ih izjeo.
  12. Goginhosa

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Citam danas intervju neki sa Dinom Radjom gdje je savjetovao Tristanu da dodje u Partizan kod Zelimira. Ukratko, rekao mu je ”idi kod Zeljka cisti mu cipele, nosi torbe, vodu, samo da prica sa tobom. Sve dok se dere na tebe znaci da mu je stalo, kada prestane to da radi, vrijeme je da ides dalje”.
  13. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Druze, dobar si forumas i imas dobre postove, ali ga mracis bas u zadnje vrijeme. I ovdje, a i na kosarkaskom podforumu.
  14. Goginhosa

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Stisli smo ih bili bas da valja. Ona posljednja tri minuta su nas ukanalila totalno. Nista da udje, ishitreni napadi, cudno bas. Jebi ga sta je tu je, borili su se momci i zaista im svaka cast. Ne moze im se nista zamjeriti veceras. Mozemo definitivno puno, vidi se da znamo, samo malo vise...
  15. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Meni je najgore od svega sto ce nakon ove sezone rasprodati sve sto valja (Zahid, Saldanja), Kalulua, Severinu i mozda malog Bazdara ce uvaliti nekim turcima ili rusima, neki ce otici i raskinuti ugovor zbog ne primanja plata i na kraju ce ostati okosnica igraca koje niko ne zeli, a koji realno...
Top