Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од gole79

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kako se kaže mišljenje je kao guzica...svako ja(ga) ima
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Shvati kako hoćeš ali Željko konstantno apostrofira na atmosferi sa tribinaa tj. Navijanju i "guranju" ekipe kao šesti igrač a onda dodju fenseri sa kratkim pantalonicama a cice nabudzene na štiklici i naravno ajfončićem i ide tagovanje i selfi do iznemoglosti...konkretno pored mene dve balavice...
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jebote, ne mogu da verujem svaka šuša šilji onu stvar na nama a bre u pm
  4. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    nabavim par bromija za predstojeće utakmice sa nižom rasom da sačuvam nerve, zavalim se da lagano opušteno odgledam ali oćeš ku..c, ode već sad jedan od 3mg u pm, ladno su me izveli iz takta da sam sad u deficitu...ima li neko viška,
  5. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Lopta se može skinuti isključivo ako ima izlaznu ili uzlaznu putanju. Ako lopta ima posle odbitka uzlaznu putanju i sve dok ne stane s njom može skinuti i nema veze da li je bila u ili van obruča. U slučaju da lopta šeta po obruču izlaznom putanjom isto se može skinuti pa čak i da zastane pri...
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Fenseri pored mene na nivou 200 samo piče "sve u 16", n nepunih 5 min do kraja...ja više visokih potpetica u elegantnim suknjicama sa jedne i fancy odela sa svilenom maramicom na pola što viri iz dzepa a pantalonice dva broja manje ne videh poodavno ko večeras...ako mi je za utehu iznapušavah...
  7. KK Partizan - transferi

    Juče se desio jedan za mene veoma bitan transfer...stigao jedan budući veliki partizanovac Mihajlo
  8. KK Partizan - uprava i marketing

    Još plus izgubljena kobila
  9. KK Partizan - transferi

    Jutros u Delti NBGD veliki Z lagano ispija kaficu, na licu nema nervoze...naprotiv
  10. KK Partizan - transferi

    pregovori su završeni uspešno
  11. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Šuška se da će zli patuljak doći i tako pokušati da isprovocira c ciljem pražnjenja hale...ništa me nebi iznenadilo od ljdske fekalije. Ljudi pričajte prenosite od usta do ista u hali da razum prevlada i da ih isprskamo na terenu jer oni hoće naš revanš da anuliraju njihova sranja, pokažimo im...
  12. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Mi od ove utakmice ne možemo gore...arena da se popuni do poslednjeg pedlja i da oderu glasove svi oni sa centralnih pozicija dole da ne kažem fenseri...kop bi po meni trebao da peva proverene motivacione pesme sve vreme nez prekida s tim kad su mandivi u napadu da ne prekidaju već sa pola gasa...
  13. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Nema opravdanja za pad energije ali ovo možda i nije tako loše. Elem da smo dobili danas mutanta igrali bi 6.6. finale a ovako da se odmore i saberu pa fa im se ispišamo u cedevitu a romulje treniraju bez utakmica i ispadaju iz ritma. Idemo težim putem al sladjim
Top