Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од goodfornothig

  1. goodfornothig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Veci deo arene je povadio malo situaciju i pozdravio im vodju... Ali u koju pesmu ulaze iz toga je stvarno .... Jbg, teraj dalje, ima jos da se igra. Bar da izguramo do kraja sa celom ekipom jer nismo spojili 2 utakmice ove godine,a generalno utisak je da smo mogli vise...
  2. goodfornothig

    KK Partizan - uprava i marketing

    Sad je modernizovano. Njih 3 slika iste sezonske, cuo ih sta pricaju i pustio ispred, usli lagano :D
  3. goodfornothig

    FK Partizan 2023/24

    Iz sadasnje perspektive smrdi i sama namera, u suprotnom bi promenili stav 6x ... A ovamo akcijaju svoje igrace u areni Vratice se sve ovo, kad tad majku im jebem cigansku svima EDIT
  4. goodfornothig

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pisao sam negde da bi trebalo proveriti jel on istu pricu prodavao prosle god, sad me nije mrzelo :D
  5. goodfornothig

    FK Partizan 2023/24

    Meni se kod drugog zutog cinilo kao da je krenuo da se okrece, da pri samo faulu nije hteo ni da da zuti, i tek kad je skontao d aje drugi krenuo je ka igraču u delicu sekunde... Na stranu sve, samo da izdrrzimo sto duze i damo sansu nekom novom Vozdovcu.
  6. goodfornothig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    BOZE vrati nam samo proslogodisnjeg SMAJLIJA, nista ne trazim vise, kolko protiv spanskih cigana
  7. goodfornothig

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne znam kako si samo ti ovo primetio, generalno je standardna pojava da ljudi sa toliko toga ostvarenog iza sebe ( NAJVECI ) odu/odustanu. Ista prica i ove godine, ja ne verujem, ko pokvarene ploce ...
  8. goodfornothig

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Samo podrska protiv Bayerna! Sto se utakmice tice, standardna nasa posle duplog kola, ne mislim da to ikakve veze ima sa psihom
  9. goodfornothig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    @Vanjor Ja sam stekao takav utisak. Prvo minutaza je daleko od 38,39 minuta. 30 Zek i Lesor, Panter 27, ostali ispod. Mislim pre 2 sezone se i Zeljko dotakao naseg izgleda sa jednim danom pauze, ali ruku na srce pricao je i o minutazi na poslednjoj konferenciji prosle godine i kako je ona...
  10. goodfornothig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Apsolutno tacno, samo nisam video razliku izmedju druge, trece i navedene cetvrte, pa mi je to malo verovatno. Kad smo mi krenuli da igramo, oni su se totalno pogubili. Iz onakvog pionira u ovakvu arenu je bio dosta bitan faktor. Nevezano za to pricam na uzroku od 3 godine, ja sam barem takav...
  11. goodfornothig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Analizirali smo svaki kosarkaski detalj, ali po meni prva stvar koja nam treba je da se otkrije neki novi Koprivica. Bata nije na nivou ovog strucnog staba, a sa njim i Moma. Na toj relaciji se dogadjalo najvise ispada. Hteo sam da ga pomenem jos nakon utakmice protiv Makabija, ali nisam mogao...
  12. goodfornothig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Za to je zasluzan deo strucnog staba koji je vec imao ispade. Od ne pre marta, do toga da Avramovic u januaru vec vracen koliko toliko u takmicarski ritam je skandal. Da li bi Smit dosao sa drugacijim inputima, malo je verovatno, iako mislim da on i sad zasluzuje da bude u 12 i moze dosta vise...
  13. goodfornothig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mogo je brat onaj da najavi seriju poraza, nije dugo :D
  14. goodfornothig

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Iz ovakvog brloga samo mozemo jaci da izadjemo. Teraj dalje, samo da ostanemo citavi do kraja sezone i vidimo sta ova ekipa stvarno moze. Partizaaaaan i samo Partizaaaaan
  15. goodfornothig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ide na bolje. Aleksin povratak okrece sezonu
Top