Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од GORAN-BL

  1. GORAN-BL

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Volim Partizan !!!
  2. GORAN-BL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bravo Balša !!!
  3. GORAN-BL

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da li sve zavisi od nas tj jesmo li sigurno deseti ako pobijedimo ove zadnje 3 utakmice ?
  4. GORAN-BL

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravo momci,jedna od najbolje odigranih utakmica ove sezone.Želimir je rekao da ostaje što se njega tiče tako da sad znamo kao što smo i ranije znali do koga je tj ko se pita.
  5. GORAN-BL

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako večeras dobijemo a dobićemo ubijeđen sam da u četvertak pada i Real.
  6. GORAN-BL

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ništa,idemo dalje,ovo nismo ni računali da možemo dobiti.Sad igramo 3 kući pa onda gostujemo Albi.Još je sve u našim rukama tj od nikoga ne zavisimo.Za početak dobiti Baskoniju sledećo kolo.
  7. GORAN-BL

    FK Partizan 2023/24

    Ono ako nije panal ja ne znam šta je,Nikolić prvi dolazi do lopte,prebacuje je i golman se zalijeće u njega i ruši ga.Po kom osnovu to nije penal ?
  8. GORAN-BL

    FK Partizan 2023/24

    Jebem li vam sve lopovsko,ako ono nije penal i drugi žuti karton onda treba ugasiti fudbal.Protiv kakvog se mi zla borimo,bolje igrati u beton ligi nego ovakve otimačine gledati.
  9. GORAN-BL

    FK Partizan 2023/24

    Oba gola su im neregularna,faul nad Natkom i igranje rukom,na sve to umjesto da mi imamo igrača više ladno nama isključuje Severinu.Samo da sačuvamo prvo mjesto,na JNA nema šanse da nas dobiju.
  10. GORAN-BL

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Željko Obradović je za mene najveća ličnost svih vremena u istoriji Sportskog Društva Partizan i svi zajedno trebamo biti počastvovani što živimo u njegovoj eri !!!
  11. GORAN-BL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mislim da se nije se povrijedio,poslije utakmice se normalno slikao sa klincima sve sa osmijehom bez nekih bolnih grimasa.
  12. GORAN-BL

    FK Partizan 2023/24

    Bravo,po ovom blatu bolje nije ni moglo,najbitnija su 3 boda...
  13. GORAN-BL

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Neka je sramota svakog nazovi navijača Partizana koji je večeras u hali gađao i psovao naše igrače,toliko !!!
  14. GORAN-BL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    U potpunosti se slažem sa ovim.
Top