Недавни садржај од Goran Tomić

1. Goran Tomić

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Nisam mogao da gledam utakmicu, ali sam razočaran da po ko zna koji put u ovoj sezoni ovaj i ovakav Partizan gubi utakmicu u poslednjim sekundama meča...u redu je, sezona nije završena, nije bitno kako si ušao u finale, ako na kraju pobediš u toj finalnoj seriji...ali ovom timu nikako da...
  2. Goran Tomić

ŽKK Partizan

Kosarka24.rs je sajt koji neprekidno prati domaću žensku košarku, reprezentaciju, mlađe kategorije, seniorke, itd, itd... Posle završetka sezone za Partizanove seniorke, naše mlađe kategorije su igrale još neko vreme, i rezultati se mogu videti na navedenom sajtu... Ali... obzirom da su...
  3. Goran Tomić

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

Баш је неко ,,затишје,, на форуму... :icon-rolleyes: Ево ,,налетех,, на информацију да је у току меч кадета Партизана и Рада, можда би неко да гледа:
  4. Goran Tomić

Јуче преподне/поподне био сам на послу, поподне/предвече на Партизановој утакмици (где смо два пута погодили и нешто више пута промашили), а увече сам гледао гол и утакмицу Јувентусовог Влаховића...те је сасвим логично да нисам могао да одем да погледам још и ту Телеоптикову утакмицу у том неком...
  5. Goran Tomić

FK Partizan 2021/22

Konkretno: svaka čast Miljku na trudu i na pružanju 100 posto svojih mogućnosti svih 90 minuta na svakoj utakmici, ili već onoliko minuta koliko igra, ali nije stvar u njemu ili (samo) njegovoj poziciji - stvar je u tome da je normalno pojačavati se koliko god možeš, a ne uvek biti zadovoljan sa...
  6. Goran Tomić

ŽKK Partizan

Daleko je do početka sezone i ne možemo znati kako će nam izgledati tim, ali, bar znamo ko nam je novi trener: Miljana Bojović, crno-bela dama koja je imala respektabilnu igračku karijeru... https://en.wikipedia.org/wiki/Miljana_Bojovi%C4%87...
  7. Goran Tomić

FK Partizan 2021/22

A Aleksandar Miljković je trenutno, a i ukupno, cele ove sezone, naš najbolji desni bek. Šta god nam ta činjenica govorila.
  8. Goran Tomić

FK Partizan 2021/22

Ja se nikad ne predajem, ali ako izgubimo titulu, izgubili smo je zimus u prelaznom roku... Imali smo bodovnu prednost, imali smo vreme da se pripremimo i pojačamo za proleće, a ako nismo imali novca, mogli smo da se (dodatno) zadužimo... U igri su bili ne samo ova titula, nego i jačanje tima za...
  9. Goran Tomić

FK Partizan 2021/22

Садржајна утакмица била јуче, нема шта, фестивал лепих потеза, фестивал промашаја, наша победа...показали смо све оно што можемо и све оно што не можемо... Али у фудбалу САМО ЈЕДАН, или, хајде, можда и нека два тачна или погрешна потеза могу да значе СВЕ, односно разлику између славља и...
  10. Goran Tomić

Партизан 2:1 Војводина, играч утакмице

Промашивали смо јуче и упропашћавали прилике, па хтедох да дам гласове само стрелцима... Ипак стално смо неправедни према дефанзивним играчима, јер голгетери увек имају више ,,прегледа,, и дивљења, па хајде да то бар мало исправим дајући глас Ћелавом штоперу, коме очигледно много више прија да...
  11. Goran Tomić

FK Partizan 2021/22

Koliko je utakmica u ovakvom popodnevnom terminu malo nezgodna za one koji tad još uvek rade, toliko je prijatna za one koji vole besplatan ulaz...ali i jedni drugi treba nekako da stignu do JNA...a to nije baš uvek lako u zavisnosti od toga odakle dolazite i kuda hoćete da prođete... Ja sam 20...
  12. Goran Tomić

Utakmica Teleoptika i Zvezdare konačnim ,,delegiranjem,, ipak ,,pomerena,, za danas u 11h...
  13. Goran Tomić

Paaa...ja mislim da je Madar baš dobar po Partizan i odlična investicija, ali ne bih sad da ,,razvlačim priču,, o svakom našem košarkašu ponaosob, jer sam ionako svakodnevno na raznim temama, pa bar da vas ovde malo manje smaram... Neki naši igrači su dobri, neki su perspektiva, neki nisu baš za...
  14. Goran Tomić

U NBA nek tresu šta god im je volja, ali prvo nek urade nešto uspešno dok su još u Partizanu.
  15. Goran Tomić

Evo i golova sa poslednje Teleoptikove utakmice - ,,kreću,, od 3:17 ovog snimka: