Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Goran

  1. ЦСКА Москва

    http://www.youtube.com/watch?v=je6tmayJjrs&feature=related
  2. Dule Vujošević

    Uzmi Dule sedmu titulu, sedmu titulu, sedmu titulu
  3. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Negde sam procitao Da je Marinkovic kada je video da je na spisku za prvih 11 protiv Vose rekao "Gde bas sada kada je jako sunce" ili nesto slicno, od tada ga bas i ne gotivim
  4. Vaš omiljeni gol

    Apsolutno se slazem, nijedan gol nije izazvao toliku radost kod mene kao ovaj, mislim da cu do kraja zivota imati taj snimak u telefonu.
  5. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    A Sasa Ilic
  6. ЦСКА Софиа

    Bolje pisite na engleskom, ja pojma nemam sta hocete da kazete, vidim da ovaj pita nesto u vezi derbija, ali neznam sta?
  7. Poli Timisoara & other friends

    Evo jedan tekst iz "Danas"-a Zbog čega se bratime fudbalski navijači širom Starog kontinenta Razlog povezivanja klupske boje i politika Prisustvo pripadnika Olimpijakosove navijačke grupe Thyra 7 na severu Marakane na poslednjem odigranom srpskom fudbalskom večitom derbiju, zajedničko...
Top