Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Goran31

  1. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Imenjace, Hvala na lepom objasnjenu. Mozda sam u razocarenju pogresno shvatio celu situaciju. Docekacu ga aplauzom
  2. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Po meni prema Moreiri treba da se postupa kao prema profesionalcu. Dakle on je samo igrac protivnicke ekipe i treba raditi sve moguce da mu se ometa (naravno mislim na zvizdanje i korektno navijanje). On nema nikakvu emociju prema Partizanu tako da ne bi trebali ni mi prema njemu. Ovim gestom je...
  3. Jelen Superliga 2011/12

    Verovatno ce igrati na kraju, ali stvar je u tome da nas najbolji igrac ima samo 17/18 godina i mozda ima veliki pritisak pred derbi. Mozda Sale hoce da ga malo rastereti, Dijara je izjavio da ce sigurno da postigne gol tako da mozda hoce malo da prebaci tenziju i odgovornost na sebe...
  4. FK Partizan 2010/11

    Uh, sajt mi se uopste nesvidja. Poceli su cesto da ga menjaju, kao da neznaju sta hoce. I sam izgled sajta moze mnogooo bolje.
  5. Jelen Superliga 2010/11

    Sale je bio kriv za gol, ne Krstajic. Odlicno je odigrao kapiten, svaka mu cast. Miljkovic je znacajno napredovao, pogotovo sa centarsutevima. Dobra su pojacanja. Igra je ok, bice bolja vremenom. Svidja mi se na koji nacin funkcionisemo.
  6. FK Partizan 2010/11

    Znaci ova utakmica zbog samopouzdanja svima, pogotovo napadacima. Nije nam ovo generalna proba opustite se!
  7. Liga šampiona 2010/11

    Sramota je sto se zvizdalo igracima, i to je vec krenulo posle pola sata igre. To je veliki poraz za nas... mislim na zvizduke. Sto se tice fudbala - nema veze idemo dalje.
  8. FK Partizan 2010/11

    Meni se licno ne svidja novi sajt. Nije mi odvratan, ali nije mi ni lep nesto - znaci prosecan je. Ako je dizajn vrhunski svima ce se svideti, isto vam je sa devojkama - ako su prosecne onda ce se odredjenim ljudima svidjati zavisno sta vole, ali ako je neka vrhunska bomba onda ce se svima...
  9. 139. Večiti Derbi

    Stojke vs Cigani :)
  10. 139. Večiti Derbi

    Imam utisak da ce Medo da dominitra u derbiju, ne verujem da ce postici gol ili slicno. Ali da ce im biti nocna mora - sigurno :)
  11. Jelen Superliga 2010/11

    Najteze mi je palo kako su se nasi nosili sa situacijom. Trebali su da se smire i stanu na loptu a ne da padaju na provokacije slaninara. Ilic je pokusavao da smiri ali nije uspeo. Prvi put da sam video i Klea toliko nervoznog... Ne boli me poraz od 2:0 vec sto smo se spustili na njihov nivo...
  12. Dule Vujošević

    Jel ima neka inicijativa da se Duletu digne spomenik?
  13. Evroliga 2009/10

    Arena je vec u transu :) ko ce docekati! Svaka cast igracima!
  14. Slaviša Jokanović

    Jokane hvala ti za sve ! Zelim ti puno srece u daljem radu, i da nam se vratis jednog dana kao iskusan trener !
  15. Liga Evrope 2009/10

    Ja se potpuno slazem sa tobom! Ali da li bi to jos vise destabilizovalo klub ili ne jako je tesko proceniti... o tome se radi. Ja ne vidim neki preterani talenat u Jokanu, ali da se ja bavim tim procenama i da sam strucan ne bi o tome pisao na ovom forumu :) vec bi to radio negde za pare!
Top